Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj az, ha mindig van fehér...

Baj az, ha mindig van fehér folyásom? Normális állagú csak állandóan van.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem baj,sőt természetes,a legtöbb nőnek van,a fehérfolyás mennyisége,állaga a cilklus során változik. Meg a hüvely is tisztúl ezáltal,szóval ha nincs különös színe,szaga,állaga,akkor normális és egészséges dolog.
2010. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2010. jan. 14. 12:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont óriási tévedés,hogy a fehér folyás normális! Az a normális,ha semmi nem folyik. Menj el a nődokidhoz,és kérj hüvelyváladék vizsgálatot.Egy egészséges hüvelyből nem folyhat semmi!
2010. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,ennyire tévedésben éltem volna eddig???
2010. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem örök életemben volt,és semmi bajom,ennyi.
2010. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,hogy a tévhiteket eloszlassuk,a kérdező menjen fel a webbeteg honlapra,és kérdését tegye fel ott a nőgyógyásznak,aki 3 napon belül készségesen válaszol.Kár ezen nekünk vitázni!Nem vagyunk mérvadóak!
2010. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2010. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a hüvelyfolyás normális, a 2. válaszoló viszont nem.

24 vagyok, kb 14 éves korom óta van folyásom, nőgyógyászhoz járok minden évben, annyiszor vizsgálták már a hüvelyváladékom, hogy na. és soha semmi rendellenes nemvolt benne. és a nőgyógyász szerint is normális a folyás, mert öntisztulást jelent.

2010. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. jan. 14. 14:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Normális, egy bizonyos mennyiségig. Azonban, ha a szokottnál jóval több ürül, illetve ha egyszerre ömlik ki hirtelen nagy mennyiségben, akkor érdemes dokihoz menni, mert akár trichomoniasis is lehet az oka. ("A fertőzött nők csaknem 80 százalékának figyelmét a bőséges, tejfelszerű folyás hívja fel a trichomonasos fertőzésre.")
2010. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!