Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel mindenképp nőgyógyászhoz...

Ezzel mindenképp nőgyógyászhoz kéne mennem, vagy elég a háziorvos is?

Figyelt kérdés
tegnap előtt este enyhén szúró fájdalmat kezdtem érezni az alhasi tájékon, inkább jobb oldalt, másnap reggel már arra keltem, h eléggé fáj, aztán csillapodott de nem múlt el, majd este lefekvéskor megint erősödött, ma is érzem, egyszer enyhén máskor erősebben. olyan mintha egy kést vágnának belém és forgatnák. ennyi ideig még sosem éreztem, máskor néha amikor pl tüsszentettem belenyilalt de aztán el is múlt. Arra gyanakszom, h a petefészkemmel van vmi gond, nem ez nem biztos, és nem tudom, h ha nem múlik ezzel milyen orvoshoz menjek. Nőgyógyászatra nagyon nem akarok, ha tényleg petefészek mondjuk gyulladás azzal a háziorvos is tud kezdeni vmit, vagy mindenképp bele kell "túrni" az emberbe?
2011. máj. 28. 11:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szia! Nekem ilyesmi fájdalmam volt peteérés környékén, de pár nap alatt elmúlt. Viszont akkor is hasonló fájdalmam volt, amikor petefészek-gyulladásom volt, azt pedig csak a nőgyógyász kezelheti. Én is voltam vele ügyeleten, de ott nem tudtak velem mit kezdeni, rögtön a nődokihoz küldtek. Szerintem inkább odamenj, mert ha nem kezelik, gondokat okozhat.
2011. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elmész a körzetihez, ő megtapogatja a hasad. Megkérdezi, mikor vtál utoljára nőgyógyásznál. Esetleg kér egy hasi UH-ot, labort.
2011. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem. És esetleg ha a háziorvos elküld vizeletvizsgálatra abból nem lehet kideríteni, h gyulladásom van vagy vmi komolyabb vagy esetleg csak simán felfáztam e? Netán hasi Uh. Mert tudod, ha pl kis felfázás akkor azért nem szívesen mennék nőgyógyászhoz. Másrészt sosem voltam még nődokinál, és kicsit be vagyok szarva tőle. :)
2011. máj. 28. 11:57
 4/14 A kérdező kommentje:
Szóval ha még sosem voltam el fog küldeni mi? :/
2011. máj. 28. 11:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy labor. Elküld laborvizsgálatra, az vérképet és vizeletet jelent, ebből kiderül egy esetleges gyulladás. Hány éves vagy?
2011. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, csak még nem láttam a válaszod. 20
2011. máj. 28. 12:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon? Megvan még a vakbeled?
2011. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jobb oldalon érzem inkább igen,de átsugárzik a balra is, vagy ott is fáj, ezt nem tudom pontosan megmondani. Megvan még. Lehet v.bél gyulladás is?
2011. máj. 28. 12:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Vakbélre gondolok én is. Az is jobb oldalon van. Minél előbb orvoshoz kell menned, mert ha igaz a gyanúm, az életedbe is kerülhet!
2011. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ó :( A vakbélgyulladást h derítik ki?
2011. máj. 28. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!