Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel mindenképp nőgyógyászhoz...

Ezzel mindenképp nőgyógyászhoz kéne mennem, vagy elég a háziorvos is?

Figyelt kérdés
tegnap előtt este enyhén szúró fájdalmat kezdtem érezni az alhasi tájékon, inkább jobb oldalt, másnap reggel már arra keltem, h eléggé fáj, aztán csillapodott de nem múlt el, majd este lefekvéskor megint erősödött, ma is érzem, egyszer enyhén máskor erősebben. olyan mintha egy kést vágnának belém és forgatnák. ennyi ideig még sosem éreztem, máskor néha amikor pl tüsszentettem belenyilalt de aztán el is múlt. Arra gyanakszom, h a petefészkemmel van vmi gond, nem ez nem biztos, és nem tudom, h ha nem múlik ezzel milyen orvoshoz menjek. Nőgyógyászatra nagyon nem akarok, ha tényleg petefészek mondjuk gyulladás azzal a háziorvos is tud kezdeni vmit, vagy mindenképp bele kell "túrni" az emberbe?
2011. máj. 28. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kell parázni a nődokitól .Tudom, az első alkalom elég ciki, meg ijesztő, meg borzalmas, de ez csak azért van, mert még nem voltál, ismeretlen. Egyáltalán nem fáj egy nőgyógy. vizsgálat, a doki sem fog úgy viselkedni, mint aki még "olyat" nem látott volna.

Mindenesetre ha rosszabbodik, vagy nem múlik el, menj el, akár az ügyeletre is. Jobbulást!

2011. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meddig várhatok, h hátha elmúlik? Este lesz ugye 2.nap h érzem. Ha petefészek vagy vakbél gyull. akkor be kellett volna lázasodnom nem?
2011. máj. 28. 12:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A magad megnyugtatására menj el az ügyeletre. Inkább feleslegesen vizsgáljanak meg, attól nem lesz bajod.
2011. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal jobban fájna, ha vakbélgyulladás lenne, hidd el, nekem már volt.Nem bírtam volna ki két napot úgy, hogy a gyakorira írjak,vagy egyáltalán felüljek.Az első nap végén már úgy fájt,hogy azt hittem belehalok és mozdulni se tudtam.Volt egy csaj ugyanúgy vakbéllel velem egy szobában, ő elájult és hányt annyira fájt neki.


Szerintem nőgyógyászati jellegű a problémád, és 20 évesen már nem kéne így félned egy nőgyógyásztól.Ő is orvos, meg ember, meg látott már 1000 ilyet,nem is értem,hogy mire számítasz ami olyan szörnyű lesz. Ha nem múlik el hétfőig, menj el arra a nőgyógyászati rendelésre, ahova a lakhelyed szerint tartozol.Ha ennyire félsz,menjen veled egy barátnőd is.


21/L

2011. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!