Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszúl helyezkednek a belső...

Rosszúl helyezkednek a belső szerveim? Infó lent.

Figyelt kérdés

Nos, az van, hogy bal oldalt az alhasamon 3-4 napja isszonyatosan fáj... De már annyira, hogy bőgni tudnék egésznap. És azon gondolkoztam, hogy csak a petefészkem van ott, ha csak nem nekem másik oldalra nőtt a vakbelem... Már ezen gondolkozk. Egyébként ez egy éles szúró érzés egy csíkba de inkább egy pontban, széklet ürítés közben, hírtelen mozdulatokkor, és ami a lehangolóbbb, hogy már a szexuális életemre is kihat. :(

Néha tényleg annyira fáj, hogy már az egész hasam is fáj... Refluxos vagyok, és akkor szoktam érezni mikor már a hasam is fáj, hogy jön vissza a sav. Talán van összefüggés közöttük?

15/L.


2011. szept. 4. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Húú... ezt így nem tudom, de nekem, mielőtt megjön, van, hogy érzem, hogy fáj a petefészkem, de nem olyan vészes, inkább csak érzem, mint hogy komolyan fájna. Igazából csak abból gondolom, hogy a petefészkem, mert egyik hónapban az egyik oldalon, a másikban a másikon, de mind1.

Ez mikor kezdődött? Lehet el kéne menned dokihoz, de nem is tudom, milyen dokihoz kéne menned. talán a háziorvost ajánlanám, aki majd továbbküld. De ha tényleg régóta és nagyon fáj, akkor mindenképp keress fel egy szakembert.

Egyébként a menzeszeddel nem lehet összefüggésben? Ha már egyszer a petefészked van ott...

2011. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondom, ez az erős fájás 3-4 napja tart... de tényleg eléggé halálközeli. NEm szokott ilyen lenni hogy most menstruáció elött és még amúgy is eléggé messze van a megjövetele. Viszont ja amit elfelejtettem leírni jobb oldalt van egy cisztám, de már régóta, és nem szokott fájni meg semmi. MOst lehet mégis kisugárzodik bal oldalra?
2011. szept. 4. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen kihat a szexuális életedre? Gratulálok kislányom, anyád igazán büszke lehet rád.^^
2011. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


A vakbél gyuszi is kisugárzódik a bal oldalra...

2011. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, anyukám büszke rám.... Már mióta megvagyok boldogságban a barátommal, és nem érzem, hogy talán elbsztam volna ezzel az életemet... nem ezt kérdeztem.
2011. szept. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!