Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelés otthon?

Hüvelygomba kezelés otthon?

Figyelt kérdés

Már több kúpot próbáltam,gyógyszeres kezelést is(persze orvos írta fel). A nőgyógyász is csak találgat. Egyszerűen minden menstruáció után előjön.:((( Viszketek,kenem+kúp, és begyulladok. Utána antibiotikum és mire meggyógyulok ismét menstruálok és megint kezdődik minden elölről. Mit lehetne tenni?

Most már csak abban bízok,hogy van valami házi praktika,hogy ne kelljen ismét több ezer ft-ot kiadni feleslegesen,és ne tegyem tönkre a szervezetem még jobban ilyen készítményekkel.

Van irrigálóm. Mivel irrigálhatnék,hogy elmúljon?


2011. dec. 22. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy bevált a teafaolaj, nekem valószínűleg azért nem használt mert más gondjaim is voltak. (csak ez utólag, még a rózsaméz után derült ki)

Szerintem várj egy kis időt, és ha huzamosabb ideig nem térnek vissza a tünetek, akkor biztos lehetsz benne, hogy elmúlt. :) De ha gondolod elmehetsz nőgyógyászhoz is, csak nekem elég kellemetlen tapasztalatim voltak. Rengeteg orvosnál voltam, és vagy csak rámondott valamit a doki (csak egy orvos vett kenetet, akkor derült ki a dolog, a többinek hiába mondtam, csak felírtak valamit, aztán kész). És félre is kezeltek. Tehát nem nagyon bízok az orvosokban. De ha van jó orvosod feltétlen menj el hozzá, mert az a biztos.

2011. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Gombára a teafaolaj természetes és tökéletes megoldás. A rózsaméz nagy dózisban mérgező. Erről a végén beteszek egy linket. Viszont elképzelhető, hogy nem is gombája van a kérdezőnek. Hiszen azt írta, hogy legtöbbször az orvos nem vett kenetet, amit utána laborban kielemeztek volna és bizonyított lett volna a gomba jelenléte. Csak kapásból felírt valamit gombára. A hüvely flórája nagyon könnyen megváltozik, akár egy szerelmi együttlét után is. Én a Lactofeel nevű prebiotikumot ajánlom. A Lactofeel honlapján utána lehet olvasni, hogy a hüvely flórája mitől tud megváltozni. Annyira szomorú dolognak tartom, hogy ennyire felvilágosulatlanok vagyunk és még a nőgyógyász sem segít... [link]
2016. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!