Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbélnyílásom felett (kb...

Végbélnyílásom felett (kb 5-6cm) lila, pattanás szerű gyulladás van. Amit ha megnyomok gennyes, véres váladék jön ki. egy icike-picike "tűszerű" kis lyukon?

Figyelt kérdés

2 hete kezdődött.. Neten olvasgattam végbél betegségekről..és a sipoly nagyon illik az én tüneteimhez.

Volt már valakinek ilyen fajta betegséggel dolga, vagy csak ehhez hasonlóval? Valakinek valami tipp? :( Köszi a válaszokat!!


2013. ápr. 28. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön sipoly jutott az eszembe. Mindenképpen menj el sebészetre. Komoly gondokat tud okozni!
2013. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:/ de én ezt nem értem...tályog hogy alakul ki ebből a kis picike vmiből? az egész nem világos :/
2013. ápr. 28. 21:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy sipoly lehet veleszületett,egyéb más betegség következménye,de előfordul,h egy kicsi hámsérülés befertőződik és a benne lévő váladék nem tud a külvilág felé ürülni,egy tasak keletkezik tele gennyel, ez a tályog.
2013. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze a sipoly és a tályog nem ugyanaz.Viszont az egyik lehet következménye a másiknak
2013. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már a már nincs benne semmi..de még mindig nagyon félek h újra teli lesz :/ reménykedem hogy nem az..:(
2013. ápr. 29. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Betadinnel fertőtlenítsd mindenképpen.
2013. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen tályogokat,ha nem "nyílnak" meg,mindenképpen fel kell tárni,sepsist okoznak.Ha a kezelést követően,megmarad a duzzanat,fájdalom mindenképpen menj el orvoshoz,az,h nem váladékozik már, nem jelenti azt,h meggyógyult.
2013. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged. Esetleg neked is volt már? :(
2013. ápr. 29. 21:49
 9/11 anonim válasza:
Nekem furunkulusom volt, ugyanilyen tünetekkel, csak a fenekem közepén,kiderült,hogy a farmer szegecsétől,azóta letapasztom mindet belülről. nagyon kemény volt vagy 3cm átmérőben ott a bőröm és az elején még jött belőle váladék,aztán már nem, nagyon fájt,ha ráültem.sebész felnyitotta,kitisztította utána meggyógyult.ajánlom,hogy te is menj el.
2013. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmentem.Azt mondták mirigy- gyulladás.ez lassan két hete volt és hogy elfog múlni..ahhoz képest még csak most múladozik..:/kaptam egy erős antibiotikumot ...most a fülem zúg hála neki..:/
2013. máj. 14. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!