Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis fekete, kb 1cm-es hosszúká...

Kis fekete, kb 1cm-es hosszúkás féreg, bennem?

Figyelt kérdés

hát basszus... tegnap pisiltem, és a wc-ben volt, kis mozgó, kb egy centis kis fekete féreg... majdnem összeestem az idegtől, hogy ez belőlem jött ki?? :-O Mondtam a páromnak, hogy irány az ügyelet.. de már nagyon remegtem.

Leültetett, hogy kicsit nyugodjak meg, utánanéz neten, hogy mi lehet... de azt mondta, az ilyen bélférgek, meg ilyenek, fehér, vagy sárgás színűek, biztos csak valami kórokozók a wc-ből. Nem bírtam ki, én is mindenhol olvasok mindent, de én is csak olyanokat találok, akik a wc-ben, nem magukban találtak hasonlót.

De még mindig totál ideg vagyok ettől.. mi van ha mégis bennem volt az az izé?? Sosem tapasztaltam még hasonlót sem eddig... :( :( Teljesen pánikban vagyok.


2013. máj. 9. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eltetted a férget? Vagy legalább lefényképezted? Ha nem, akkor is szerintem mindenképpen menj el orvoshoz, mondd el neki, hátha ő tudja, mi lehetett.
2013. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Annyira félek.. :( Holnap megyek dokihoz.. :,(
2013. máj. 9. 21:25
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Majd írd meg, mire jutottál a doki után?

Reméljük, hogy nem minden rendben van.

2013. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mindenhol keresgéltem a neten, és sehol sem találtam hasonlót. Olyanok voltak, akik a wc-ben találtak hasonló parazitákat. A férjem valamilyen bogár lárvájára tippelt. De én már nem tudok semmit. Nagyon el vagyok keseredve...
2013. máj. 9. 21:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A mi családunkban volt bélférgesség. Megnézték mindenkinek a székletét (kaptunk kis, műanyag bigyókat, abban kellett bevinni a mintát), és akiéből kitenyésztettek valamit, az kapott gyógyszert. A gyógyszer hipp-hopp kihajtja, nem lesz semmi bajod, szóval nyugi.


Egyébként meg tényleg az a valószínű, hogy eleve a wc-ben lakott az a jószág, talán már ott volt, mielőtt ráültél.

2013. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A bélféreg nem fehér, vagy sárga? Én ezt hallottam... ezért fura.. ez fekete, nagyjából 1 cm hosszú, hosszúkás alkatú, kicsit hasonlít a piócára...
2013. máj. 9. 22:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is belőled jött ki. Mindenesetre figyeld, hogy előfordul-e még.
2013. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Soha nem történt még hasonló sem velem.. és eléggé cikinek érzem ezt elmondani a doktornőnek, de tényleg nem tudom, hogy belőlem jött-e ki, vagy ott volt.. Csak van valami vizsgálat, hogy kimutassa, ha "élősködőm" van, nem?
2013. máj. 9. 22:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is azt gyanítom, hogy nem belőled jött ki.
2013. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Időközben eljutottál már az orvoshoz? Mi újság jelenleg?

2013. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!