Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis fekete, kb 1cm-es hosszúká...

Kis fekete, kb 1cm-es hosszúkás féreg, bennem?

Figyelt kérdés

hát basszus... tegnap pisiltem, és a wc-ben volt, kis mozgó, kb egy centis kis fekete féreg... majdnem összeestem az idegtől, hogy ez belőlem jött ki?? :-O Mondtam a páromnak, hogy irány az ügyelet.. de már nagyon remegtem.

Leültetett, hogy kicsit nyugodjak meg, utánanéz neten, hogy mi lehet... de azt mondta, az ilyen bélférgek, meg ilyenek, fehér, vagy sárgás színűek, biztos csak valami kórokozók a wc-ből. Nem bírtam ki, én is mindenhol olvasok mindent, de én is csak olyanokat találok, akik a wc-ben, nem magukban találtak hasonlót.

De még mindig totál ideg vagyok ettől.. mi van ha mégis bennem volt az az izé?? Sosem tapasztaltam még hasonlót sem eddig... :( :( Teljesen pánikban vagyok.


2013. máj. 9. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem belőled jött ki. A bélféreg a bélben van, a széklettel távozik, nem a húgycsőben. És te csak pisiltél, nem? Lehet, hogy láttad, hogy van valami a wc-ben, de nem tudatosult benned, csak a végén vetted észre igazából. De ha nem nyugodtál még meg, akkor menj el nyugodtan az orvoshoz, nem lesz ciki, hidd el, hallott már ennél durvábbakat is.:)
2013. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
kiderült, hogy mi volt az?
2014. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ez valóban ijesztő,én ugyanezt tapasztaltam.Ugyanez a kétségbeesés.Elvittem bevizsgáltatni a parazitológiára.Megnézték mikroszkóppal.Eredmény :nem humán parazita.Lepkeszunyog lárvája.Van információ a neten róla.Jó lenne valaki tudná pontosan hogy lehet kiirtani.Egy üveg sanytolt öntöttem estea Wc-be reggel lehúztam es ott voltak.Lehúzás után valahonnan visszajonnek.De nem mindig.Most más tisztitokat probalok.
2015. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok :)

Valaki rájött már,hogy lehet őket kiírtani a WC-ből?

Pár hete észrevettem, hogy nálunk is vannak.

Nagyon gusztustalanok :(

Panelban lakunk

2016. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!