Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van de állandóa...

Fehér folyásom van de állandóan! Kezd zavarni, viszont még nem jött meg. Mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 11:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis nem állandóan, de kb 2naponta.
2010. jan. 14. 11:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos hozzátartozik a mestruációhoz,szóval nincs mit tenned,el kell fogadnod és megszoknod,ez a ciklus egyik előjele.Ha nagyon zavar és sok van használj vékony tisztasági tangabetétet,észre sem lehet venni.
2010. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akinek egész életében sosem volt ilyen folyása, úgyhogy cáfolom az előttem szólót, hogy ez velejárója lenne, de én úgy vettem észre, embere válogatja. Sajnos én is küzdök vele kamasz korom óta. Orvosnak mindenképpen mutasd meg, mert fertőzés is lehet, hiába vagy még fiatal és szűz. (Remélem az vagy:))
2010. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges,nem mondom,de azért ez az elterjedtebb,hogy van,legalábbis ahány nőt ismerek mindenkinek van és volt is előtte,a szakkönyvek is említik,meg az orvos is,hogy ez természetes.
2010. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális oka is.
2010. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)

És igen, szűz vagyok! :D

2010. jan. 15. 17:20
 8/8 anonim válasza:
23:16!Csak hormonális oka lehet!A másik a gomba..
2010. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!