Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászat SOS nagyon...

Toncsi2000 kérdése:

Első nőgyógyászat SOS nagyon félek?!

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy már 2 hónapja 2 hatante jön meg a mensim és ezért anyukám elakar vinni dokihoz. Nagyon szégyellős vagyok mèg anyum elött is. Hogy fog zajlani ez az egész?! Nagyon délek! :( ja és még szűz vagyok. Bocsi a helyesirasi hibakert csak telorol vagyok de most nem ez a fontos... Ès mondtam anyanak ha elvisz akkor legalabb nohoz es erre az volt a valasza mivel neki ferfi hogy majd ahoz kerulsz akihez kerulsz a ferfi is csak egy orvos. Es hat azert egy ferfivel nem beszelnek azert ilyen helyzeterol meg plane hogy nem tennem szet neki a labam mint egy nonek

2015. febr. 21. 16:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De ott volt a döntés joga a kezedbe,ez nagyon nem mindegy ám!Végülis te döntötted el hogy a barárnőid által ajánlott orvoshoz mész.


Én utána szoktam keresni az orvosnak,meg annak hogy milyen vizsgálatokat csinál(mert hallani rossz dolgokról is)



Én nem támadlak,csak leírtam aki valóban nagyon szêgyenlős ott a férfi orvos akármilyen ügyes,kedves is legyen az nagyon kellemetlen neki.

A többségnek akár férfi\nő orvoshoz megy elêg kellemetlen az egêsz,ez nem olyan mint a háziorvos és még oda se szívesen megyünk.


De ên nem támadlak féreértetted.

2015. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!