Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vivi vagyok. Már vagy 2...

Virag vivi kérdése:

Vivi vagyok. Már vagy 2 honapja van feheres barna folyasom de még nem jott meg. Es az oszt.tarsaimnak igen. Pedig van nalam eretlenebb de neki mar megjott. Mit tegyek h nekem is megjojjon? es mikor fog?

Figyelt kérdés
Kerlek mibel gyorsabb valaszt.jah es am 12 eves vagyok

2015. máj. 12. 20:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nyilván te vagy az éretlenebb,ha neked még nem jött meg.Nyugi,ne izgulj,előbb vagy utòbb meg fog jönni.Sajnos semmi nincs,amivel előre lehet hozni.
2015. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Szia Vivi!

Ezt nem lehet siettetni, majd megjön, ha már készen áll rá a szervezeted. De a leírtakból ítélve valószínűleg hamarosan meg fog jönni neked is.

2015. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigieket.jah es am mar elkezdett noni a mellem is
2015. máj. 12. 20:36
 4/29 anonim ***** válasza:
Ne siettesd! Egyébként meg lehet h hazudtak az osztálytársaid, sok ilyen volt már a történelemben! Ha 17 éves korodig nem jön meg, akkor kell menned orvoshoz.
2015. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Es am ha meg is job akj hogy mondjam el anyanak?? Felek es izgulok.nem nagyon szeretnem neki elmondani.
2015. máj. 12. 20:43
 6/29 anonim ***** válasza:
Miért ne mondanád el? Ki fogja neked venni a betétet?
2015. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ooo ezt a valszt nem nagyon ertem.jah es nem venne ki... de am mien erzes ha megjon??
2015. máj. 12. 20:50
 8/29 anonim ***** válasza:
A boltból a betétet anyukád fogja venni, erre gondolt az előző. Ezen ne idegeskedj, még valószínűleg éretlen vagy. Majd egyszer csak megjön. Folyik és érzed, meg görcsölsz, ennyi. És anyudnak mondd el, ne itt okosodj ki a neten... Tőle kérdezz meg mindent!
2015. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Miaz h ne itt okoskodjak?? Ez az oldal azert van h kerdezzek.mert szerinted miert van ez az oldal??
2015. máj. 12. 21:22
 10/29 anonim ***** válasza:
Igen, arra gondoltam :D Az előttem hozzászóló meg arra értette,hogy talán édesanyádtól kéne megkérdezned. Arra a kérdésemre meg még nem válaszoltál, miért nem szeretnél vele beszélni erről. Erre vonatkozott a betétes kérdés is, hiszen nyilván nincs kereseted, amiből megvedd magadnak, így az anyukád fogja megvenni neked.
2015. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!