Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Szemérem test, laphámsejtrák...

A Szemérem test, laphámsejtrákról, hogy tudom. Megállapítani, hogy tényleg rák-e?

Figyelt kérdés
Kólsö elváltozást irt az orvos a beutalóra,megnéztem a kódszámot,és szeméremtest daganatai,laphámsejt rákot hozott ki.Beutaltak,szövettan levételre,de gyulladás volt a szervezetemben,igy nem vettek,fel.és ott ültem reggel héttől-tizenegyig,mire ezt közölték.Igy azóta nem is mentem vissza! Inkább magánrendelésen próbálkozom!Nagyon viszket,a vizelet meg csipi,és,hámlik a bőr a szeméremtestemen!

#szeméremtest #bőrelváltozásai!
2015. szept. 20. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Te sehogy nem tudod megállapítani, ehhez laboratórium kell és szakember. Ne legyél türelmetlen, menj vissza és várd ki a sort, az egészségedről van szó.
2015. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönom a választ,mindenképp,megyek,de nem olyan sok pénz,ami kér a maszek rendelésért az orvos,és konzultálok vele.elöször,mert az tart vissza,hogy ha ugye kivágnak egy darabot szövettanra,és a vizelet csípi,hát én meg is bolondulok,mert igy is fáj,ha pisilnem kell!
2015. szept. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!