Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruaciom elso napjan...

Menstruaciom elso napjan voltam egyutt a parommal. Azota tobb mint egy het telt el es tegnap volt egy kis enyhe barna folyasom. Ami nekem meg soha nem volt. Se menstruacio elott se utan. Mitol lehet ez most vagy mi az oka?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció ALATT is teherbe lehet esni!
2016. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom! De nekem mar van egy kislanyom es mikor vele teherbe estem semmi ilyen nem volt!
2016. jún. 14. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet beágyazódási vérzés/pecsétlés (ez esélyes hogy 8-10nap a beágyazódás, pont időben lenne) vagy peteérést jelez (bár az 14.ciklusnap körül van)de akár egy kis hormoningadozás is okozhat ilyet.

Az hogy korábban nem volt ilyened, semmit nem jelent mert minden ciklus más, egyről a másikra lehet változás a rendszerben.

14-17nappal az aktus után tesztelj egyet hogy kizárd a terhességet és ha 2 ciklusban egymás után ismétlődik akkor doki mert valamilyen hormonális zavar is lehet.

2016. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom
2016. jún. 14. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!