Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Tapasztalt-e valaki...

Lányok! Tapasztalt-e valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
A menzeszem 3. hónapja már nem darabos, csupán élénk piros színű vér távozik belőlem. 14 éves korom óta menstruálok, több éve fogamzásgátlót szedek, de ilyet még sohanem tapasztaltam. Esetleg nálatok előfordult hasonló? Tegyek említést a nőgyógyásznak ezzel kapcsolatban? (Időpontom van, nem ennek kapcsán megyek hozzá)

2017. jan. 17. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem az a gond, hogy élénk piros a véred, nekem mindig is az volt, hanem hogy a hosszabb távú gyógyszer szedés mellett évek múltán változott meg. Szerintem egy kérdést megér.
2017. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fogamzásgátlót szedek, de előtte is volt csak véres és véres+darabos mensi is, meg most is van. Attól függ, hogy válik le a méhnyálkahártya.

20N

2017. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. jan. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!