Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez megérne egy feljelentést?

Ez megérne egy feljelentést?

Figyelt kérdés

Egy éve elestem az utcán és a doki szerint az ínszalag sérült...

Tettek rá egy sínt, sz*rul, letelt a kèt hét, továbbra is fájt.... Mostanában szántam rá magam hogy elmenjek a helyi ortopédiára, ahol kiderült hogy el volt törve az egyik csont, ami vacakul forrt össze



#láb #kórház #sérülés #Pestiekkedvenckorháza
2023. jún. 30. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tennék.
2023. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Egy szalag sérülésnél minimum 6 hétig kell a merevítőt hordani. Nem 2 hétig.
2023. jún. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%
Hát az attól függ. Azt nem tudom mennyire lehetne bizonyítani, hogy amiatt van a törés egyértelműen, de erről kell egy szakvélemény, egy esetleges feljelentésnél meg lesz egy független szakértő is bevonva. Inkább első körben szerintem az a kérdés, hogy első alkalommal milyen vizsgálatokat kértek, ami alapján csak egy szalagsérülést kezeltek. Bonyolult ez, nem olyan egyszerű, de ha megalapozottnak érzed, akkor mindenképpen kell ezt jelezni legalább a betegjogi képviselőnek.
2023. jún. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Büntetőjogilag lehetetlen nyerni, polgári, kártérítési perben meg nem nyerhetsz annyit, amibe a felhajtás kerül. Amit tehetsz: ha érzed, hogy nem jó a terápia, kérhetsz másodvéleményt vagy visszamehetsz az első orvoshoz reklamálni.
2023. jún. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet én olvastam rosszul, de úgy értelmeztem, hogy a rögzítő nem 2 hét lett volna, csak mivel fájt még neki, elment másik orvoshoz. Bár nekem az is fura, hogy 2 hét alatt megállapítható egy esetleges csont összeforrás, de nem vagyok orvos.
2023. jún. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!