Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fáj a talpam? A talp...

Mitől fáj a talpam? A talp boltozat deformálódott? Vagy ez inkább bőr probléma?

Figyelt kérdés

2 napja kezdődött,akkor csak mintha egy vízhólyag szerű kis csomó lett volna a talpam közepén.

Most illetve tegnap este már rá se tudok állni a jobb lábamra.

Mintha valamilyen izom tapadási pontja,vagy csont fájna.

Egy dudor van jelenleg a talpam közepén,nincs se tapintásbeli se színbeli eltérés.

Nagyon fáj ha megnyomom.


Az a baj hogy nem tudom hova tudnék ingyen ortopédushoz menni,mert másik kerültben lakom mint ahova be vagyok jelentve.(budapest)

Ötletek?

Köszönöm a segítséget



2016. szept. 29. 09:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tegnap is eléggé bunkó módon elküldtek 2 kórházból is pedig baleseti volt az egyik.

Ma már nem tudok járni.

Fölöslegesen hogy egy bunkó ostoba portás hazaküldjön ,mert nincs háziorvosom,nem fogok elmenni,és nem is tudok.

Gondolom úgy vannak vele hogy ha gyalog oda tudtam menni,akkor nem szorulok sürgősségire....

2016. okt. 1. 10:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd, én már jártam nem a lakóhelyemen vasárnap ügyeleten, hét közben pedig ambulancián egy kisebb sérülés miatt, amire csak tetanuszt kellett adniuk, és gond nélkül fogadtak. Még csak városon belül sem voltam, mint te, hogy csak a kerület nem stimmel. Ha olyan rossz a helyzet, akkor az ambulancián muszáj fogadjanak.
2016. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olyan nem tehetnek,hogy sürgősségiről,ügyeletről elküldenek bárhol vagy is! Ha így akarnak tenni ne hagyd magad és akár feljelentéssel is megfenyegetheted őket. Törvény írja elő,hogy mindenkinek (akár biztosítás nélküli betegnek is)alanyi jogon jár a sürgősségi ellátás " Az életet, az egészséget hevenyen veszélyeztető megbetegedés, továbbá a beteg állapotromlásának időben történő megelőzésére, illetve ellátására..." Akár a bejelentett lakóhelyén kívül is.
2016. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!