Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mik a tapasztalatok a Rossmann...

Mik a tapasztalatok a Rossmannban kapható Best View kontaktlencseoldattal? Nem okozok kárt a szememnek, ha ezt használom?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a nagy márkálhoz képest feltűnően olcsó.
2010. jan. 24. 08:06
 1/8 anonim válasza:

Pont ezt a kérdést akartam én is feltenni:):)

Kíváncsi vagyok......

2010. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Akkor valószínüleg feltűnően gagyi is lehet. Majd, ha gombás lesz a szemed v. elkezd folyni akkor meglátod...minden esetben kérdezd meg a kontaktológusod véleményét, aki nem biztos, hogy csak az üzlet miatt fog mást ajánlani neked! Egyes lencsék nagyobb figyelmet és ápolást kívánnak mint mások, honnan tudod, hogy a tiéd milyen?

Ha olcsóbb ápolószert keresel akkor írg be a google-ba, hogy "kontaktlencse" és az első 10-15 találatot nyisd meg (ezek online lencs és ápolószer rendelő oldalak),hasonlítsd össze az árakat a most vásárolt cuccal és meg fogog látni, hogy akár több 1000 ft eltérés is van az utcai és az online árak közt, sőt, ha többet vásárolsz akkor még jobb árakat is találhatsz. Nézd meg, érdemes.

2010. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ez nekem is megfordult a fejemben, akkor marad a jól bevált BL Renu. Biztos vagyok benne amúgy, hogy az optometristám is pont ezt mondaná.
2010. jan. 25. 11:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az a furcsa, hogy sem a Bl flakonon, sem a Rossmannoson nem találtam meg az összetételét, pedig szívesen összehasonlítanám miben tér el a 2 oldat.
2010. jan. 25. 11:24
 5/8 anonim válasza:
Rossman-os kontaktlencse oldat?Szerintem felejtsd el.Optikába vedd meg,az a tuti.Ilyenekre megéri egy kicsivel többet áldozni.
2010. febr. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szia!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__61933..


én is most vettem, kíváncsi vagyok..de szerintem se lehet olyan rossz mert ha az lenne, nem árulhatnák.. és valószínűleg tényleg azért drágább az optikában kapható folyadék mert annak van neve, világmárka és kapsz hozzá tartót..

2010. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

az előző vagyok:D


a rossmannos összetétele: PHMB 0,0001 % , EDTA 0,01% , pluronic pufferelt, steril, izotóniás oldatban. pH-érték 7,35

2010. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

BL márkáról csak annyit, hogy most hívott vissza azonnali hatállyal egy csomó kontaktlencse folyadékot... a nagy márka? akkor hol a minőség?

Én amúgy se szeretem a termékeiket,ilyen volt az első lencsém,de soha többet!

2010. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!