Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fordított testdiszmorfia...

Fordított testdiszmorfia lehet ez?

Figyelt kérdés
26 éves srác vagyok, és mióta élek, állandóan szorongok a hangom és az alkatom miatt. A nyáron kicsit megpróbáltam többet enni, meg tanácsra otthon edzeni, mivel nem tudok lemenni edzőterembe. Nem méregettem magam, de kb. augusztus elején volt pár nap, amikor kimentem az utcára rövidnadrágban (nálam ez nagy szó), és abszolút nem szorongtam. Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal is egy társkeresőn, és tényleg ha aznap mondta volna, hogy talizzunk, egyáltalán nem lett volna önbizalomhiányom, és találkoztam volna vele. Aztán hazajöttem a családi otthonba, ahol van szobamérleg és megmértem magam. Semmivel nem mutatott többet, vagy kevesebbet a mérleg. Aztán, amikor egyedül voltam, levetkőztem, csináltam pár távoli képet, hogy egyáltalán lássam, hogy hogy is nézek ki. Ugyanazt az undorító, hányinger meggörnyedt csontkollekciót láttam, mint korábban. Teljesen lerombolta azt, amit előtte felépítettem. Olyan rossz érzés volt látni azokat a képeket annak tudatában, hogy még vékony, semmit nem edző srácok is klasszisokkal jobban néznek ki. Teljesen elment az önbizalmam attól is, hogy azzal a lánnyal találkozzak. Mondtam neki, hogy vékony vagyok, de szerintem azt nem gondolná, hogy ennyire (176 centi 55 kiló).

2022. aug. 27. 15:19
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
92%

hidd el nekem h ez nem normális

milliónyi extrém vékony srác van egészséges önbizalommal.

és nincs olyan abberrált hang ami miatt elkéne zárkóznod a verbális kommunikációtól.



ezért lenne jó a pszichológus, segitene abban hogy elfogadd magad.


miből élsz ha dolgozni se tudsz?

2022. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
84%
kíváncsi vagyok, lehet annyira nem is vészes?
2022. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

Kb. csak eszek. Semmi másra nem költök.


Aki akar "hívásozni" az írjon.

2022. aug. 27. 21:25
 14/58 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell professzionális felszerelés. Veszel egy rudat, 2x10 és 2x5 kg súlyt kezdésképpen. Felhúzni lehet vele, guggolni is, evezni, illetve vállból nyomni. Sőt bicepszezni is ha igen szeretnél, de tömeget tekintve legkevesebbet számít. Egyedül a fekvenyomás marad ki de az sem katasztrófa.


Ha ennyit nem teszel meg érte akkor nem is zavar igazán.

2022. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
92%
Panelba en is ezekkel kezdtem
2022. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 NTBS ***** válasza:
Próbálj hízni.
2022. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Írhattok privátot is aki szeretne én nyitott vagyok minden segítségre
2022. aug. 27. 21:40
 18/58 anonim ***** válasza:
76%

minek?

elmondtuk miket kéne tenned, privátban se tudnánk mást mondani.


fura ez nekem

2022. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Ja igen. Nálatok a segítség fogalma itt ki is merült. Nekem meg tele van a hócipőm az ilyen tanácsokkal.
2022. aug. 27. 22:03
 20/58 anonim ***** válasza:
76%

és mi lenne ha megfogadnád a tanácsokat?

leirtuk merre indulj, ennyit tudunk segiteni. vagy mit szeretnél még?

ne vadidegen emberektől várd el h megoldják az életed.

2022. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!