Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fordított testdiszmorfia...

Fordított testdiszmorfia lehet ez?

Figyelt kérdés
26 éves srác vagyok, és mióta élek, állandóan szorongok a hangom és az alkatom miatt. A nyáron kicsit megpróbáltam többet enni, meg tanácsra otthon edzeni, mivel nem tudok lemenni edzőterembe. Nem méregettem magam, de kb. augusztus elején volt pár nap, amikor kimentem az utcára rövidnadrágban (nálam ez nagy szó), és abszolút nem szorongtam. Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal is egy társkeresőn, és tényleg ha aznap mondta volna, hogy talizzunk, egyáltalán nem lett volna önbizalomhiányom, és találkoztam volna vele. Aztán hazajöttem a családi otthonba, ahol van szobamérleg és megmértem magam. Semmivel nem mutatott többet, vagy kevesebbet a mérleg. Aztán, amikor egyedül voltam, levetkőztem, csináltam pár távoli képet, hogy egyáltalán lássam, hogy hogy is nézek ki. Ugyanazt az undorító, hányinger meggörnyedt csontkollekciót láttam, mint korábban. Teljesen lerombolta azt, amit előtte felépítettem. Olyan rossz érzés volt látni azokat a képeket annak tudatában, hogy még vékony, semmit nem edző srácok is klasszisokkal jobban néznek ki. Teljesen elment az önbizalmam attól is, hogy azzal a lánnyal találkozzak. Mondtam neki, hogy vékony vagyok, de szerintem azt nem gondolná, hogy ennyire (176 centi 55 kiló).

2022. aug. 27. 15:19
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Mondom, hagyjuk. Akasztás lesz ebből.
2022. aug. 27. 22:16
 22/58 anonim ***** válasza:
85%
te egy mentálisan beteg ember vagy... orvosi segitségre lenne szükséged, nem gyakoris jótanácsokra.
2022. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Nem kell a felelősséget mindig rám meg az "orvosi" segítség hiányára terelni. Az embertársak magasról tojtak rám mindig is. Miattatok is leszek öngyilkos.
2022. aug. 27. 23:08
 24/58 A kérdező kommentje:
Majd ha esetleg nektek is lesz egy genetikai hulladék gyereketek, majd neki is osztogassátok a semmitmondó tanácsokat.
2022. aug. 27. 23:18
 25/58 anonim ***** válasza:
Csodálkoznál , hogy mennyi izmos ember jarkal az utcán az általad kinézett súly felett aki hasonló súllyal kezdte. Tessék megfogadni a tanácsokat és elkezdeni edzeni, akár otthon akár a terembe,próbálni többet enni és az étvágyad megfog jönni előbb vagy utóbb. Butaságot meg ne csinálj, rengeteg ember van akinek ez lenne a legkisebb baja. Biztos vannak akik hasonlóan vékonyak de lehet, hogy amellè még fel fejjel alacsonyabbak is mint te. Kitartást ès próbálj pozitív maradni
2022. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

"rengeteg ember van akinek ez lenne a legkisebb baja"


Na pont az ilyen közhelyektől megkímélhetnétek.


"Biztos vannak akik hasonlóan vékonyak"


Pesten elég sok embert látok nap mint nap, de ennyire hulladék srácot, mint én, nagyon ritkán látok csak.

Az otthon edzés normális felszerelés nélkül csak bohóckodás. Edzőterembe nem tudok menni, még egy bérletet se tudok megvenni, mert beszélni kell hozzá. Magányos is vagyok, semmi kedvem mindent egyedül csinálni. Ha tényleg azt akarjátok, hogy nekem jó legyen, akkor írtok és segítettek nekem személyesen.

2022. aug. 28. 10:18
 27/58 A kérdező kommentje:
Ha személyesen ismernétek, biztosan ti is azt gondolnátok, hogy ez nem élet.
2022. aug. 28. 10:20
 28/58 anonim ***** válasza:
76%
Hat ahhoz képest hogy bohockodás én 55ről 10 plusz kilót felszedtem vele otthon is, persze nem 3 hónap alatt. Mindegy befejeztem
2022. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
Persze, hogy befejezted, mert te is tudod, hogy au otthon edzegetés közelébe sem ér annak, amit edzőteremben el tudtál volna érni 3 hónap alatt.
2022. aug. 28. 10:33
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudtam hogy kevesebbet ér. De nem kifogásokat kerestem. Hanem örültem annak a fejlődésnek is, hogy felszedtem tizen pár kilót az évek során.
2022. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!