Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fordított testdiszmorfia...

Fordított testdiszmorfia lehet ez?

Figyelt kérdés
26 éves srác vagyok, és mióta élek, állandóan szorongok a hangom és az alkatom miatt. A nyáron kicsit megpróbáltam többet enni, meg tanácsra otthon edzeni, mivel nem tudok lemenni edzőterembe. Nem méregettem magam, de kb. augusztus elején volt pár nap, amikor kimentem az utcára rövidnadrágban (nálam ez nagy szó), és abszolút nem szorongtam. Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal is egy társkeresőn, és tényleg ha aznap mondta volna, hogy talizzunk, egyáltalán nem lett volna önbizalomhiányom, és találkoztam volna vele. Aztán hazajöttem a családi otthonba, ahol van szobamérleg és megmértem magam. Semmivel nem mutatott többet, vagy kevesebbet a mérleg. Aztán, amikor egyedül voltam, levetkőztem, csináltam pár távoli képet, hogy egyáltalán lássam, hogy hogy is nézek ki. Ugyanazt az undorító, hányinger meggörnyedt csontkollekciót láttam, mint korábban. Teljesen lerombolta azt, amit előtte felépítettem. Olyan rossz érzés volt látni azokat a képeket annak tudatában, hogy még vékony, semmit nem edző srácok is klasszisokkal jobban néznek ki. Teljesen elment az önbizalmam attól is, hogy azzal a lánnyal találkozzak. Mondtam neki, hogy vékony vagyok, de szerintem azt nem gondolná, hogy ennyire (176 centi 55 kiló).

2022. aug. 27. 15:19
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Mi lenne a lényeg? Oszd meg velünk kérlek. Menjünk el veled edzőterembe, és? Utána hogyan tovább?
2022. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Pár alkalom után már egyedül is menne.
2022. aug. 28. 13:27
 43/58 anonim ***** válasza:

Edzőterembe nem tudok menni, még egy bérletet se tudok megvenni, mert beszélni kell hozzá.


Pár alkalom után már egyedül is menne.


na most akkor hogy is van ez?

2022. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:

1.menj edzőterembe egyedül, vagy

2.fogadj személyi edzőt, menj vele, vagy

3.edzz otthon, vagy

4.csak egyél többet.


Tételesen válaszolj kérlek, ezek az ötletek miért nem megvalósíthatók?

2022. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Hát ha neked az a kifogásod, hogy a dolgokhoz BESZÉLNI KELL, akkor tényleg teljesen életképtelen vagy. Nem az adottságaid miatt, félre ne érts, hanem mert így döntesz, hogy te márpadig nyomorult leszel.
2022. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Ti pedig mindenképpen ki akarjátok kerülni, hogy találkozni kelljen velem. Töröltem a kérdést a listámból. Minden jót.
2022. aug. 28. 13:41
 47/58 anonim ***** válasza:

de velünk azért szivesen beszélne video chaten is :D

hagyjuk már


a kérdező igy próbál barátokat szerezni, vagy meleg és igy próbál figyelmet kicsikarni jó fizikumú férfiaktól.

2022. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
oké
2022. aug. 28. 13:44
 49/58 anonim ***** válasza:
Várom a válaszod a javasolt 4 dologra. Még mindig.
2022. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

49;


Én vagy valamit teljes erőbedobással csinálok, vagy sehogy. Ennyi a válaszom.

2022. aug. 28. 16:56
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!