Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elhatároztam hogy lefogyok,...

Elhatároztam hogy lefogyok, kérlek adjatok jó tanácsot?

Figyelt kérdés

Most 17 éves vagyok 183 cm magas 114 kiló ,és fiú:(

legalább 20-25 kilót szeretnék leadni úgy ,hogy tartós legyen,azért híztam így el ,mert sokat ettem ,és keveset mozogtam, de gondolom ez nyilvánvaló,gyakran csak azért ettem mert csak úgy még kívántam ,vagy unatkoztam.Most kezdtem el kondi terembe járni,de nincs annyi pénzünk ,hogy személyi edzőt fogadjunk most csak futok a futópadon, és biciklizek meg evezőpadozók,80 kiloval nyomok fekve, 90 kiloval hátazok.

Viszont azzal bajba vagyok ,hogy mit is egyek ,meg ilyenek ,tudnátok benne segíteni?


2010. dec. 31. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
fusss forest fuuussssss .enni meg ne egyél sokat napi kétszer reggel és délután kb 6 fele ja és ne zsirosat inkább rizs hus meg husokat de ne zsirosat .csoki édesség szoba se jühet és izzadj mint egy ló .közbe rocky zenét hallgasss és legyél elhatározott ez fejben dől el ha a fejedben az van hogy mindenáron lefogyok és elég nagy akaratod van at ugyis lessz mindenapi edzés kb másfélóra kemény edzés az meghozza az eredményt .lényeg legyél motivált ha nem vagy az akkor nem ér semmit az egész ott a fejedben kele minden eldöljön és nem nyavajogni kell
2010. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez hülyeség, ne kétszer egyél egy nap, hanem 2-3 óránként _keveset_, én is így fogytam le 5 kilót (meg felüléseket is csináltam)
2010. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én célom heti 1.5 kiló, ami 1 hónap= 6 Kg ,4 hónap= 24 kg,én a heti 1.5 kilót nem tartom soknak és hosszútávon eredményesnek tartóm ,de már tegnaphoz képest fogytam 2KG és nem tudom ,hogy miért még csak nem is edzetem hanem ettem 4 db jó minőségű virslit 2 kiflit, reggel ebédre ittam egy izomturmixot ami áll : 1 banán, 1 alma , 2 tojás és annyi tej hogy épen egy kicsit híg legyen ,és vacsira ettem salátát.és mikor reggel egy jó eső trónolás után felálltam a mérlegre 111.7 Kg mutatott a mérleg:)
2010. dec. 31. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
nemfog lefogyni ha 2-3 óránként eszik rendesen éheznie kell
2011. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lina * válasza:

dehogy kell éhezni -.-"

hát szerintem heti 1-2 óra torna segít

és keveset egyél..ha unatkozol inkább tornázz ne egyél

többet sajnos nem tudok:s

de szerintem ez segít

sok sikert a fogyáshoz :)

2011. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!