Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utállom magam! De most elhatár...

Utállom magam! De most elhatároztam, hogy lefogyok. Ez így jó lesz?

Figyelt kérdés

172 cm vagyok,jobb napjaimon 58,4 kg,de ma pl.58,9 voltam. Elhatároztam,hogy október 20.-ára 56,5 kg alá megyek,dec.24.-ig pedig 53,0 alá. Így nézni ki egy átlagos napom :

R: rántotta 2 tojásból (2 fehérje,2 sárgája) + 1 szelet rozskenyér vagy 50 g natúr zabpehely joghurttal vagy joghurt almával

T: gyümölcs vagy joghurt

E: 200 g párolt zölség (karfiol,répa,brokkoli) vagy 150g natúr csirke salátával

U: 1 gyümölcs(kivéve banán,szőlő) vagy 1 főtt tojás

V: 150 g natúr csirke salátával vagy 150 g sovány túró


Mozgás :

H: konditerem(30 perc kardió + 40 perc súlyzós)

K: 30 perc kocogás(8-9 km/h) ( + tornaóra)

Sz: 70 perc kosár + konditerem

Cs: - (tornaóra)

P: konditerem

Sz: 60 perc emelkedőnek sétálás(5,8-6 km/h) futógépen

V: 2 óra tenisz


Eddig is nagyjából ennyit mozogtam. Csak kocogni nem szoktam ill. emelkedőnek sétálni nem szoktam. Január végére 50 kg körül szeretnék lenni. Sikerülhet?


16/L


2011. szept. 20. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:
*nézne ki
2011. szept. 20. 16:34
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

EZ ELÉG JÓ!

szép alakod lehet!!!és lesz is,ha ezt így pontra betartod! de 50 alá nem feltétlenül mész majd.

pontosan azért, mert sok az edzés, sok izmot fogsz építeni!

tükörbe nézz mindig, és ne a mérlegen álldogálj! nagy baromság. mégcsak viszonyítási alapnak sem jó!

2011. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj a súlyoddal. Utáld magad nyugodtan tovább, de mellé egyél rendesen.
2011. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Heti egy pihenőnap nem elég ahhoz h regenerálódj, ezzel a módszerrel csak gallyravágod a szervezeted és kimerülten, némi hiánybetegséggel fűszerezve fogsz kórházba kerülni. Hajrá!!

172 cm 50 kg??? Hülye vagy te????

2011. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy,így is mindig fáradt vagyok. De annyira gyűlölöm magam,hogy nem szeretek kijárni..folyton sírok,stb.:(
2011. szept. 20. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Az étrend összetételre oké is lenne, a mozgás is faja, és a cél is megvalósítható, DE 50 kilósan a te magasságoddal már kórosan sovány leszel, nem esztétikus és legfőképp nem egészséges. Ennyi aktivitással, ilyen étrenddel szálkásíthatsz egy keveset, de le ne menj 50ig, még 53ig se, hanem időben állj át súlytartásra.

Kizárt, hogy 8 kiló ZSÍRfelesleged legyen. Nem tudom hogy nézel ki, max kicsit plöttyedt lehetsz, vagy az arányaidat nem szereted, mert tömegre full okés vagy, max a zsírszázalékod lehet kicsit magas, viszont ha ennyire szélsőséges célt tűztél ki, tutira torz némileg az énképed, szóval főleg az önbizalmad kéne helyretenni.

2011. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha depressziós vagy,akkor lehet akármilyen jó alakod,akkor is utálni fogod magad.

Uh valami más nálad a bibi,nem a tested.

A kaja meg jó.

Az meg hogy ezzel kalóriadeficitbe kerülsz-e,számold ki te.

2011. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!