Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 18L vagyok,48 kg, ez kevésnek...

18L vagyok,48 kg, ez kevésnek tűnik de van rajtam 2-3 kg felesleg. Hogyan kéne fogyóznom, hogy ez pár hónap alatt lemenjen?

Figyelt kérdés

Nem anorexiás vagyok, csak könnyű csontozatú + 165 cm és ezért többnek is nézek ki 48-nál. Középtájról kéne fogynom, nem sokat, kb. 2-3 kg-t.

Most jó időben tervezem, hogy sportolok, eddig csak 2 hetente egyszer jött össze úgy 1 óra aktív gyaloglás, de ez nem elég. Sajnos elég sokat nassolok.


2011. márc. 26. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor állj le a nassolással, és vegyél egy szobabiciklit, vagy járj el futni (gyaloglás semmit sem ér), meg tornázhatsz is otthon. Ennyi az egész.
2011. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy a szobabiciklitől le nem fogysz az biztos. Inkább a természet lágy ölében tréningezz.
2011. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ezzel én nem értek egyet...én is szoba biciklizek és fogytam már...ha nem is gyorsan, de legalább annyira jó, hogy kondiba tartsd magad. És mivel neki nem kell 10 meg 20 kilókat fogynia, pont elég, ha nincs ideje mást sportolni...
2011. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szimplán ne egyél és ennyi a titka...én 20 kilót fogytam
2011. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21:18-as tanácsát meg ne fogadd! Egyél rendesen (kisebb adagokat, mint eddig, és gyümi-zöldség rendszeresen), ne nassolj és fuss, az ugyanis hastájékról kiválóan fogyaszt.


Szobabringa nem sokat ér, inkább odakint biciklizz (mondjuk dombon felfelé :)), mert az erősít is.

2011. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ilyesmire gondoltam ... nem arra hogy ne egyen szó szerint...nekem még a gyaloglás is segített...másra nem volt időm napi 15-20km ... 1hétig ( majd pihenő)
2011. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!