Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rosszul válogatom össze az...

Rosszul válogatom össze az ételeim? Vegetáriánus vagyok, de kezdtem elhízni!

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy semmilyen megjegyzést nem szeretnék látni azzal kapcsolatban, hogy nem eszek húst. Ez 10 éve így van, nem egy hóbort. Köszönöm.


Naponta 4x-5x eszem. Reggelire általában 1 vékony szelet teljes kiőrlésű tönkölybúzalisztből készült kenyeret eszek, amire teszek kis teavajat vagy Medve kempingsajtot. és iszok egy kávét tejjel és egy nagy pohár vizet. Néha Cini Minist eszem, de kb. csak hetente 1x. Uzsonnára valamilyen péksütit szoktam enni, pl. spenótos/sajtkrémes rúd. Ebédre leves (zöldség, paradicsom, sajtkrém, fokhagyma) és még valamilyen tészta (125g) szósszal (sajtszósz/fokhagymaszósz). Vacsorára meg szoktam enni az ebédből ha kimarad tészta vagy leves, ha nem, akkor valamilyen zöldségsalátát és tojást. Napközben vizet iszok, sok tejet esetleg 1-2 csalánteát, fekete teát.


Tényleg ennyire hizlalóak ezek a dolgok? Csokit sosem eszem, elkerültem otthonról és híztam 7kg-ot. 59kg lettem az eddigi 52 helyett. Eléggé elkeseredtem. Mit tanácsoltok? Egy barátnőm azt mondta, hogy egyek 3napig csak főtt tojást és csomó vizet igyak semmi mást. De ez elég rosszul hangzik, meg nem oldja meg a problémám csak kis időre, mert visszahízom, ha az étrenddel van a baj.

20/L


2012. febr. 15. 21:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem csoda, h hízol ennyi szénhidrátfogyasztás mellett. És a tejtermékek sem segítenek a fogyásban...

Én a helyedben nem ennék szóját. A szója csak fermentálva ehető, és egyébként is valószínűleg mind génmódosított, amihez hozzájutsz.


Ha hajlandó vagy tojást enni, egyél belőle többet, ha még esetleg halat is, akkor azt is ehetnél. Amúgy meg cseréld le a tésztákat zöldségekre és gyümölcsökre, meg egy kevés rizsre!

2012. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!