Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok ajánlani nekem konkrét...

Bofii kérdése:

Tudtok ajánlani nekem konkrét hízókúrás recepteket amitől garantált a hízás? Köszönöööm!

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A biztos hízásra a recept a kalóriadús ételek, és a napi minimum 5 alkalommal való étkezés. Ebben legyen 3 nagy étkezés, a többi pedig csak nassolás, édességek, szendvics, sütemény stb. Viszont nem szabad túlzásba vinni a cukros ételeket. Én is nagyon vékony voltam, pontosan 162 cm és 41kg én akármit ettem egyszerűen nem híztam. Szóval elkezdtem edzeni, először csak bicikliztem majd eljártam fitness terembe és szépen lassan elkezdtem alakulni, az étel jobban beépült és az étvágyam is sokkal nagyobb lett. Ezáltal 4 hónap alatt híztam 6kg-ot. Szerintem ha hízni szeretne valaki akkor célszerű elkezdeni sportolni mellé mert formásabb leszel, és feszesebb. De egyébként ettől függetlenül ha szedsz B vitamin komplexet az is elég nagy étvágyat ad, és attól is lehet pár kilót felszedni :) Remélem azért tudtam segíteni kicsit. :)
2013. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, nagyon hasznos!! :) Ugyan ez van nálam is 162cm 42 kiló voltam, szerencsére most elkezdtem hízni!!! :))) Szedek sok vitamint, b komplex vitamin is köztük van! :)Étvágyammal sosincs baj, meg is lepődik mindenki hova fér ennyi étel belém:)) De most szerencsére híztam 3kilót cirka 4-3 hét alatt! Remélem meg is marad és meg sem állok 48-50kilóig:) Most fogok elkezdeni megint edzeni, mert nyáron végig edzettem akkor jött is fel rám izom szerencsére. És nézd találtam egy oldalt ahol van direkt ilyen recept kategória, hogy roborálás- hízókúra:

[link]


És ha szabad ilyet kérdeznem most hány kiló vagy? Könnyen megtudod tartani az elért súllyodat?

2013. febr. 1. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok szénhidrát (cukor-> szőlőcukor, kristálycukor, keményítő) és tejtermékek. Mindkettő zsír raktározásra készteti a szervezetedet hormonális hatások révén.
2013. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok.. Amiatt volt az egész! :(((
2013. febr. 7. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!