Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnek par kilotR...

Fogyni szeretnek par kilot… miket egyek?

Figyelt kérdés

Szeretnek fogyni es tudom h ehhez 'egeszsegesen kell taplalkozni' es mozogni… a mozgas mrgvan de a tapl.nincs nem tudom miket egyek

Segitenetek? (L)


2014. dec. 21. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés van. Ne egyél cukrosat, próbáld meg a kenyeret kivenni az étrendedből igyál sok vizet, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és zsírszegény husit (pl csirkemell). Nem szabad keveset enned, a napi kalóriaszükségletedet be kell vinned a szervezetedbe, természetesen megfelelő táplálékokkal.

Ehhez ugyebár mozgás is kell, de nem napi 10perc. 1/2-1 óra minimum. Fuss, vagy ha valami szórakoztatóbbat akarsz akkor pl. zumbázz. Úgy is jó, hogy a youtuberól keresel zumba workoutokat. Én a Linda Edleres videókat szoktam csinálni, szeretem :) Ezek között van High Energy-s ami fárasztóbb, de hát annál jobb :)

2014. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke koszi de a kenyeret miert vegyem ki?
2014. dec. 21. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Google - a kenyr ártalmai

it megtudhatod

2014. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!