Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha a reflux az egy civilizáció...

Ha a reflux az egy civilizációs betegség, ami nagyon sok embert érint, akkor miért csak a "szerencsétlenebbeknek" van vele bajuk?

Figyelt kérdés

ha a nyugati táplálkozás az oka mindennek, akkor miért nem mindenki küszködik vele, miért csak az emberek 10%-a és ők is csak heti 1-2x rossz esetben

?


Vagy az emberek nagyrészének van ilyen gondja, csak nem veszi észre, hát nem hiszem


öcsémnek nincs, bátyámnak nincs, anyámnak nincs,

csak nekem mostanság szinte minden nap, apámnak ha édességet eszik este, nagyapám ha túlstresszeli magát, nagybátyám, ha teletömi magát édességgel


Hol a hiba, mert szerintem rengeteg olyan ember van akit jóval több stressz ért mint pl engem, de úgy értem, jóval-jóval több, és mégsincs ilyen gondja


20f


2015. jan. 21. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az emészthetetlen mérgező táplálék a refluxost zavarja , a baj oka a tudat alattiban van akár az anorexiásnak vagy bárkinek . Ezt ki lehet kutatni és megoldható a zavar .
2015. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mondhatom így a szerencsésebbek közé tartozik. Másnak a szívével van gond a stressztől.

Még nem hallottad azt a vicces megjegyzést amikor valaki panaszkodik, hogy fáj a feje, mire a másik megjegyzi, hogy hja.. hát mindenkinek a leggyengébb pontja fáj először. Neked valamiért az emésztőrendszer a gyenge pontod másnak meg más.

Egyébként több embernek van ilyen gondja, csak enyhe tünetek jönnek elő és nem tulajdonít neki jelentőséget vagy tudja, hogy az van, de nem megy orvoshoz vele.

2015. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. erről még nem hallottam, de lehet benne valami, kifejtenéd?


2. Igen, szóval ez 70% genetika és 30% életmód kb

2015. jan. 23. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!