Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves 166-168 cm magas...

14 éves 166-168 cm magas lánynak milyen testsúly ideális?

Figyelt kérdés

Amivel már vékonynak számítok, de nem egészségtelenül

50 kilónál kevesebb kell hozzá lennem?



2016. nov. 3. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
50-52
2016. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem kell 50kg-nál kevesebbnek lenned. De sz a csontozatodtól is függ. Mert nem mindegy, hogy "vékony" vagy "vastag" a csontozatod. Ha "vastagabb", akkor lehetsz kicsit kevesebb is mint 50kg (max 48kg(szerintem)). De ha "vékonyabb", akkor meg nem nagyon kell 50 alá menni. De ez csak az én véleményem :)
2016. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább a testzsírszázalék számít, hiába zsenge kor, azért nem mindenki egyformán izmos ilyenkor sem. Testalkat, miegymás is bejátszik.

S nincs olyan, hogy ideális. Van egy egészséges sáv az adott ember adott izomzatához, innentől ízlés dolga, mi szimpatikus neki.

50 kilónál nem kell kevesebbnek lenned. Nem azt mondom, hogy lehetetlen ennyivel a felesleg, de ahhoz nagyon gyenge izomzat kellhet...

2016. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
[link] szerint 59Kg
2016. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!