Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpír lennék szerintetek is?

Vámpír lennék szerintetek is?

Figyelt kérdés

Már többen felfigyeltek arra, hogy úgy nézek ki mint egy vámpír, mert nagyobbak a szemfogaim a kelletnél. És álmomban mindig egy farkasemberrel találkozok és harcolunk.

Mindig legyőz, és a minap megtámadt egy nagy farkaskutya megharapta a lábam. Továbbá ha elvágom az ujjam, egyből szívom belőle a vért, ráadásul a barátnőm pattanását is ha kinyomom, mindig kiszívom belőle a vért... Szerintetek? 23/F


2011. júl. 14. 20:32
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
különben is fogorvos vagy hogy enyire vágod?
2011. júl. 14. 20:47
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
kűggyé képet mert ez így nem hihető!
2011. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Jaja,képet ;)
2011. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%
milyen krvának neveztél te engem?? megmondtam a tutit segfejkém..fáj az igazság?? hogy nem egy kib@szott Twilight film főszereplője vagy? Ha az életed legnagyobb problémája h hasonlíts Robert Pattinsonra akkor rajtad senki sem segíthet.. és neked van csajod..-.-
2011. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem is álmodsz hanem télleg a vérfarkassal küzdesz...Szóval az azt jelenti,hogy alvajáró vagy! :) Amugy meg ez baromság az egész én is utálom a foghagymát,de öcsém ugy eszi mint a cukrot (kicsomagolja aztán csá).

Mindenki arrol álmodik ami a szivevágya... Ezek szerint nagyon bemeséled magadnak ezt az egészet...Isten pá!

2011. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
2011. júl. 14. 22:43
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

- Miért hívod magad Marcellnek, mikor valójában Bordás Attila a neved?

- Pattanást kiszívni undorító, még ha a csajod is az.

- Nem nézel ki 23 évesnek és nem is viselkedsz úgy.

- A mesékben létező vámpír egy élőhalott, akinek azért fehér a bőre, mert nincs saját vérkeringése. A saját vérét ezért nem szívja egy vámpír még a mesében sem.

- A valóságban nem létezik vámpír.

- Farkasember sem.

- Azért álmodsz farkasemberről, mert bemeséled magadnak ezt a szarságot

- A te korodban, még ha ez nem is 23, gáz hinni a tündérmesékben.

2011. júl. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a válaszolónak van igaza.Ahogy megláttam a képet,egyből az esett le,hogy aztamindenit,ez a gyerek tuti vámpir.Ordit róla.Itt rohadjak össze ha nem az.Sőt,a barátnőm is bejött pont mikor rákkattoltam a képre,és majdnem elájult,vámpirfóbiája van O.o
2011. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
90%

03:41

'A valóságban nem létezik vámpír.'


nekem van egy pár bizonyítékom:

'EMBER!!! mit szívtál?'- biztos látott az éjjel

'Marha vicces. Marcell a nevem...'- a Marcell nevet vámpíroknak szokták adni

a helyi romaság is felfigyelt az esetre:'DIK A VÁMPÍR GTSZI! :O'

'milyen krvának neveztél te engem??'- az előző esti beszélgetések

'Szerintem te nem is álmodsz hanem télleg a vérfarkassal küzdesz...' ő a kutyád volt

'Itt rohadjak össze ha nem az.Sőt,a barátnőm is bejött pont mikor rákkattoltam a képre,és majdnem elájult,vámpirfóbiája van O.o' nem véletlenül ájult el


ha ez nem elég akkor kérdezd gyurcsányt

2011. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este egy traffipax képe: [link]

Ne te vagy rajta?

2011. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!