Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Érzékelés

Miért van ez? Érzékelés

Figyelt kérdés

Hogy egy ember megérzi egy másik jelenlétét.


Pl ha valaki ül, tényleg nem hall semmit, lélegzetet se akkor is sejti vagy érzi hogy van vki a háta mögött. (persze ha tényleg van ott vki)

Én is ilyen vagyok. Ha valaki lopakodik is és még a levegőt is halkan veszi akkor is valahogy érzem hogy mögöttem van vagy mellettem. vagy a közelben vhol.


Ez miért van? Ilyenkor az ember "mit" érzékel? Vagy hogyan?



Szerintem nagyon érdekes.


2011. szept. 10. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
a szagot
2011. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha ha ha -_-""""
2011. szept. 10. 22:21
 3/4 anonim válasza:
Szerintem az embereknek van kisugárzása rezgések formájában. Mintha mindenkit körülvenne egy kis gömb. Nem véletlen, hogy egy idegenhez nem állunk szívesen először olyan közel (csak kívételes esetekben, ha például hasonlónak érezzük a kisugárzását a magunkéhoz). Mert tulajdonképpen már az őt körülvevő kisugárzást is érezzük erősen és még nem bízunk benne.
2011. szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Valóban a másik szagát, "feromonját" érzed, de csak tudat alatt. Ha nem hiszed, próbáld ki, hogy csipeszt teszel az orrodra, és a szádon át lélegzel, akkor észreveszed-e a lopakodó idegent a hátad mögött.
2011. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!