Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismeri/használja az...

Valaki ismeri/használja az FLP (Forever Living Products) termékeket?

Figyelt kérdés
Tényleg használnak? Tapasztalatok?

2011. nov. 10. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Amiket én eddig megismertem tényleg jók. Van egy bizonyos krémjük, általános Aloe Vera krém, bárhova kenheted. Attól múltak el egyszer a ragyák a homlokomról. Testápolónak is kiváló. Valamint használom az alumínium mentes izzadásgátlót is, bár kicsit gyengébb mint az alumíniumos, de a lényeg, hogy nincs benne a fent említett rákkeltő anyag. A Fluorid mentes fogkrémjük nagyon jó ízű és hát tisztít, ugyanúgy mint bármely más fogkrém, de szintén fontos tényező a káros adalék hiánya.
2011. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stella90 ***** válasza:
72%
én igen...anyám volt benne nagyon... pl testvéremnek harmadfokúégése volt, mert a kocsijában eltört a cső, amiben a hűtőfolyadék megy, és mind a két lábára ráspriccelt rendesen. a forevörös cuccok gyorsan helyrehozták...én is ettem sokmindent, és használt. szerintem ez nem kamu...már kb 10 éve ismerem és használja az egész család...
2011. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat:D
2011. nov. 10. 20:12
 4/5 LGab válasza:
Szia! Én ismerem/használom is a termékeket, forgalmazom is őket, eléggé jó tapasztalatok vannak, nekem, és még jó pár ismerősömnek segítettek többféle problémában. Érdekelnek a termékek illetve tudnák Neked segíteni valamiben?
2011. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A termékekről ez a véleményem, vagyis pontosabban ezek tények az Aloe-ról:


[link]

Javasolt a PubMed és a PubMed central találatok megtekintése.


Vigyázat!! Csak azoknak akik a tényekre kíváncsiak és képesek elviselni az igazságot, akik hülyeségeket akarnak fröcsögni azok még véletlenül se nézzék meg, mert kiábrándító lesz számukra.

2012. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!