Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a fene van velem?

Mi a fene van velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom (nem a pasim) szinte születésünk óta ismerjük egymást és mostanában egyre többször érzem úgy hogy vele minden nagyon jó, hogy nekem mindig nagyon hiányzik. Eddig csak a szüneteknél volt úgy hogy amikor megláttam a nyakába ugrottam de lassan ott tartok hogy egy hétvége után is muszáj mert annyira hiányzik. Amikor vele vagyok soha nem vagyok ideges de amint szétválunk egyből mindenkivel veszekszek. El mondtuk egymásnak hogy legjobb barátok vagyunk de persze az egész suli azt hiszi hogy mi járunk. Mit csináljak? Mi van velem?
2012. jan. 16. 15:51
 1/5 anonim válasza:
Szerelmes vagy!!!
2012. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
Azaz! Nem is kicsit!!!!
2012. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy nagyon szereted, de hogy szerelmes vagy-e, azt nem tudom.
2012. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Darkkingdom ***** válasza:
Igen nem biztos hogy szerelem,nagyon sokat vele vagy és jólérzed vele magad,a nőknél ilyenkor kialakul egy biztonságérzet...de lehet ha már járnátok,csókolózás intimitás...már lehet nem lenne olyan jó LEHET! szóval vagy belevágtok és célozgatsz neki és hátha,vagy nem kockáztatod ezt a jó kapcsolatot még mindketten nem ugyanúgy éreztek (Ez egyszer csak kiderül) és hagyod inkább hagy folyjonak a dolgok tovább így ahogy van és barátod lessz és elvioseled a hiányát néha!
2012. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de mondom NEM VAGYOK SZERELMES
2012. jan. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!