Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pici figurákat szeretnék...

Snl.Drako kérdése:

Pici figurákat szeretnék másolni. Arra már rájöttem, hála gugli, hogy szilikonos öntőformákat szeretnék csinálni, de mivel kenjem be a figurát, hogy ne ragadjon bele, illetve mit öntsek az öntőformába?

Figyelt kérdés
Ragasztópisztoly ragasztójára gondoltam, elvégre csak ilyen kis ujjnyi figurák, nem kell masszívnak lennie, meg az elég gyorsan köt, csak elég folyós az ahhoz, hogy jó legyen a figura? Fél milis, vagy még annál is kisebb részletek vannak a figurákon, és jó lenne, ha látszódna minden. Csak olyan megoldás jöhet szóba, amit házilag meg lehet oldani, de szerencsére elég kreatív vagyok, sok mindent meg tudok oldani, csak ki kéne találni, hogy pontosan mit is.

2012. febr. 23. 17:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!