Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben (ünnepeknek...

Az utóbbi időben (ünnepeknek és magamnak hála) 10kg-ot híztam, a mellem megnőtt és sajnos már lóg is. Ha vissza fogyok még jobban lógni fog, vagy újra feszes lehet?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Ha jobban lógni fog, akkor le sem fogyok.
2012. jan. 30. 22:17
 1/2 anonim válasza:
Ez nagy mértékben függ attól, hogy hirtelen, vagy fokozatosan híztál e. Mindenképpen van lehetőséged javítani a melled feszességét is, erre kitalált tornagyakorlatokkal. Nekem a futás is bejött rá. Persze ha hirtelen híztál akkor nem kapod vissza teljesen ugyanazt a formát, de túl sok eltérés nem lesz. :)
2012. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó sportmelltartó+kocogás. Fogyj le, csúnya kövérség és a nagy csöcs se szép. Szerintem ha mindig sportmelltartót hordasz nem fog lógni. Most a súlytöbblettől lóg.
2012. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!