Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy roma...

Szerelmes lettem egy roma lányba, szerintettek mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szüleim nem hiszem hogy elfogadnák öt és félek nekik elmondani. Egyépként szerintem tök normális család nem lopnak, dolgoznak és nagyon tiszták csak hát na ugy neveltek hogy romával soha! De szerintem ez hülyeség, nem szeretnék egy rasszista kutya lenni!!! ők is emberek mi. tudom hogy a Szüleim csak a jót akarják, de én nem akarok olyan lenni mint ők (rasszisták) nektek mi a véleményetek?

hogy mondjam el hogy egy roma lánnyal járok? Előre is köszönöm a Válaszokat!!!!!!!.



2012. júl. 16. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, amit a lány iránt érzel, mutatsd be nekik. Vedd rá valahogy őket, h töltsenek el együtt egy napot, és akkor rájönnek, hogy kedves/aranyos. A lányon látszik, h roma? Mert ha nem, akkor először barátkozzanak össze, és amikor megkedvelték egymást, akkor elmondod. Ha szeretnek téged, szerintem tiszteletben fogják tartani a döntésedet. :)
2012. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a csaj apját először ő mit szól hozzá. :D Ha nem hajt el a csába először akkor talán van értelme elgondolkozni a dolgon. Másrészt nem a csajjal lesz ott gond hanem a családdal. Olyan szívességeket fognak kérni tőled amit nemszívesen tennél meg. Vedd már a nevedre ezt meg azt meg stb... Kis hitel meg anyám kínja. Nem lesz ehhez képest 10perc nyugtod a csajjal. Ha meg nem jön össze a nagy szerelem akkor a család ellened lesz minden nap zaklatni fognak hogy tartozol ezért azért amazért. Én elhiszem hogy a csaj rendes de csak akkor működik az ilyen dolog ha pl saját magadhoz viszed a csajt a világ másik végére. Amúgy mindig a sajátjaihoz fog húzni. Ha csajnáak meg vannak testvéri azok folyton cseszegetni fognak hogy lássák milyen kemény gyerek vagy hogy a csajt megtudod e védeni meg méltó vagy-e te rá?

És mindíg kívülálló leszel még ha megtűrnek is.

Volt egy haverom 32 éves volt ugyanígy járt mint te. 3 éve öngyilkos lett mert nem bírta a nyomást. Állandóan zaklatták élete nem volt szegénynek. Mindíg tartozott valamért a családnak. Folyton beforgatták amiből nem tudott jól kijönni. Rafkós népségek a romák.. De te tudod.. Azért írd le hogy mi lett :)

2012. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Az én bnőmnek roma férje van, és a két család imádja egymást. Nem kell a romákra 1 személyként tekinteni. Vannak nagyon rendes, becsületes romák is. Megér egy próbát, én szurkolok nektek! :)
2012. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem látni a lányon hogy roma, sem az anyján inkább az apján látni. de szerintem ez nembaj:D nem a lánynak a családjátol félek mert tényleg az anyja és az apja nagyon rendesek, persze ha valami nem fog stimmelni rögtön lépek és nem szeretnék a családomnak nagy terhet adni azzal hogy félelemben éljenek szóval visszatérve nem a lánynak a családjától félek hanem attól hogy az én családom kitagad !!!, szerintettek áthívjam a lányt hozzánk és mondjuk el együtt a szüleimnek hogy járunk? vagy rossz ötlet? :D eléggé félek hogy mit fognak szólni 21 éves vagyok és már szeretnék mit kezdeni az életemmel.
2012. júl. 16. 20:38
 5/12 anonim ***** válasza:

XD kész..

Hát szerintem csak nem mernek pattogni.. Láttál te már romát közelről ?? Láttál te már romákat egymásközt hogy viselkednek?

2012. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
istenem a sok beszűkűlt Ősmagyar....
2012. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vedd el feleségül, és legyetek boldogak! :D
2012. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát de ez nem azt jelenti hogy, minden cigány ugy viselkedik! egyépként sincs olyan ember aki 100%-ban magyar. elhiszem hogy tényleg vannak Mocsk.. lop.. cigányok de nekik is kell adni esélyt mert ugyan olyan emberek mint mi, de sajnos nem tehettek róla mivel igy neveltek titeket hogy romával soha!. egyépként ma lesz a nagy nap! :) Szurkoljatok!!!
2012. júl. 17. 08:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak cigány csajok, akik nekem is tetszenek, de nem kezdenék velük. Mégpedig azért nem, mert akármilyen rendes is, másképp szocializálódott, másképp reagálna dolgokra. Aztán rájöttem, hogy magyar csajjal se kezdenék komolyan, elég nekem tőlük a barátság és a szex.
2012. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én szurkolok!!!! :D
2012. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!