Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerelmes...

Mit csináljak? Szerelmes lettem a betegembe! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy pár hónappal ezelőtt állást kaptam egy elmegyógyintézetbe pszichológusként.Az első napok nagyon jól mentek,azt gondoltam megtaláltam életem legjobb munkahelyét.Aztán pár napra rá,megláttam egy beteget,aki nagyon megtetszett nekem.(És szerintem őneki is tetszettem.)Aznap estefelé amikor bementem az irodámba egy rózsa várt az asztalomon,amire az volt írva,hogy:"Gyere le néha,és látogass meg."(És még rajta volt a neve is).Másnap reggel avval kezdtem,hogy lementem hozzá,és megkérdeztem,hogy tette ezt a rózsát az asztalomra.(Elsőnek gondolkoztam,hogy szólok az őröknek ezügyben,de nem,nem volt szívem megcsinálni.)Nem mondta el,hogy hogyan tette oda,de azt mondta,hogy sok mindent hallott már rólam amik tetszenek neki.És azt mondta szívesen beszélgetne velem.Sokáig gondolkoztam rajta,és végül eldöntöttem,hogy beszélgetni fogok vele.Eltelt pár hét amíg kikönyörögtem a főnökömnél,hogy beszélgethessek vele kicsit.Nagyon jól elvoltunk,ő nagyon sokmindent mesélt magáról,többek között azt is hogy amikor ő gyerek volt,az apja állandóan verte,az anyja meg alkoholista volt.Persze nagyon megsajnáltam szegényt,de ezen kívül még sokat hülyültünk.(Mindig olyan hamar eltelt az idő vele).Később már többet beszélgettünk,egy héten háromszor is.Nekem nagyon tetszik ez a férfi,sokat gondolkozok rajta,hogy segítsek neki elszökni,és akkor boldogan élhetünk majd kettesbe,vagy hagyjam inkább az egészet,mert nem éri meg egy pszichopatával lennem.

Szerintetek mit csináljak?Értelmes válaszokat köszi.



25/L



2012. júl. 25. 15:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
ez most kamu ?
2012. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki?:/ (Amúgy nem.)
2012. júl. 25. 15:43
 3/25 nagylzs ***** válasza:
100%
Ha pszichológus vagy, akkor tanulnod kellett ilyen dolgokról. Ez nem csak személyes, érzelmi kérdés hanem etikai. Egyébként meg ha tényleg pszichológus vagy, akkor nehezen hihető hogy életed legjobb munkahelye egy elmegyógyintézetben van. Mint ahogy az is, hogy a köznéptől kérsz tanácsot olyan kérdésekben, amikre pontosan tudod hogy kinél és hogyan keresd a választ. (Pl. egy másik pszichológusnál?) Végülis ez a szakmád! Ha Te nem tudod akkor ki tudja?
2012. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Sajnos amikor még fiatal voltam,apám bekattant,és megölte anyámat nem tudtam miért.Ezért is szerettem volna pszichológus lenni,hogy megkapjam erre a választ.Mindig is reméltem,hogy majd segíteni tudok az ilyen embereken,ezért írtam,hogy megtaláltam életem legjobb munkahelyét!És én csak szeretném megtudni,hogy ti mit gondoltok erről.
2012. júl. 25. 15:54
 5/25 anonim ***** válasza:
Ez a bizonyos férfi miért van bent az elmegyógyintézetben? Valamint arra nem gondolsz, hogy segíteni próbálnak rajta és ezt te megakadályoznád azzal, hogy megszökteted?
2012. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azért van bennt,mert szórakozásból embereket ölt.De szerintem azért csinálta,mert soha semmi se volt jó az életébe.(Ez egyfajta bosszú volt neki).Erre is gondoltam amit írtál,de azt gondolom ha kitudnám hozni onnan,én adnék neki "jót" az életébe.
2012. júl. 25. 16:15
 7/25 anonim ***** válasza:
Szórakozásból embereket ölt? Hát ha ez nem kamu akkor inkább ne szöktesd meg, mert akkor a te lelkeden fog száradni ha esetleg újra szórakozni támadna kedve.
2012. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta már 5 hónapja van az elmegyógyintézetbe és megváltozott.Én elhiszem neki mivel tök normális,úgy viselkedik mint egy normális ember.De ha egyszer annyira szerelmes lettem belé.Kétlem,hogy eltudnám csak úgy felejteni..:S
2012. júl. 25. 16:26
 9/25 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük így:ha te segítesz elszökni egy tébolyult sorrozatgyilkosnak,szerintem hamar elkapnak,őt viszaviszik az elmegyógyintézetbe,téged meg csak simán sittre vágnának.

Megéri?

Azt mondom inkább keress valahol máshol párt magadnak,jó ha beszélgetsz vele,de komolyabban nemhiszem,hogy összejönne a dolog.

2012. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nézd,szerintem teljesen igazad van,bár most pillanatnyilag úgy áll a dolog,hogy bármit megtennék érte.Bújkálnák is miatta...
2012. júl. 25. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!