Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon ciki ez a helyzet? Ki...

Nagyon ciki ez a helyzet? Ki mit tenne?

Figyelt kérdés
Röviden az a helyzet,hogy megszoktam azt,hogy magányos vagyok egy pesti bérházban,még közvetlen szomszédaim sincsenek.Ha nehezen bírok székelni,akkor bizony üvöltök,hogy könnyebben ki tudjam adni magamból a dolgokat.Főleg tegnap este,amikor is iszonyatosan megkínzott a dolog.Nagyon kemény volt és vastag,nehezen is jött,hát ordítottam ahogy szoktam.Talán még sírtam is(azt is szoktam) a kegyetlen fájdalomtól.Mikor végeztem azt vettem észre,hogy kopognak.Még a kegyetlen szülés utáni remegő lábakkal nyitottam ajtót,amikor is bemutatkozott az új szomszéd és megkérdezte,hogy van e valami baj és miért kiabálok.Egyszerűen nem vettem észre,hogy beköltöztek,pedig itthon ülök egész nap.Hogy a francba lehet ez egyrészt,másrészt mit tegyek most?

2012. aug. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Keress valami munkát, járj el bulikba, parkokba ismerkedni. Nem normális dolog, ha egész nap otthon ülsz.

2. Ne üvölts a vécén. Bérházban laksz, ahol a falak eleve vékonyak, a lépcsőház pedig felerősíti a zajt. Egyébként mit mondtál a szomszédnak? xD

2012. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha egy ideig jól viselkedsz, akkor elfelejtik a történteket.
2012. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ria6 válasza:
100%
Menj el orvoshoz mert ez a nehézséged nagyon nem normális.
2012. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen,azt kihagytam véletlen,hogy amikor kérdezett a szomszéd,akkor egy "nincs baj,helló" és becsuktam az ajtót.
2012. aug. 14. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

:DDD


Elképzeltem a szituációt, hogy ott ülsz a retyón, közben üvöltesz, mint a fába szorult féreg, ezután egy kép a lépcsőházról és kívülről a háztömbről, a a te üvöltéseddel aláfestve.. xDDD


A szomszéd meg biztos szimpatikusnak talált ezek után.

2013. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mellékesen egyél egészségesebb ételeket: kevesebb csokit, kakaót, székletkeményítő étel-italt, és több hajtósabbat... ;)
2015. márc. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kezdj új életet
2022. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!