Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az oldal...

Pisti124 kérdése:

Szerintetek ez az oldal átverés? Online salary solution Infót sehol nem találtam rólla csak annyit hogy nagyon jó internetes pénzkeresési módszer.

Figyelt kérdés

#pénzkeresés #átverés #online #online salary solution
2013. máj. 2. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim válasza:
Szerencsére, én már túl vagyok a keresési fázison, megtaláltam, amit kerestem. Nagyon jó pénzkereseti lehetőségek vannak a neten, olyanok, amiket ellenőrizni lehet. Fontos, hogy: a cég megbízható, korrekt legyen, valódi, napi fogyasztási cikket forgalmazzon, hosszútávra adjon munkát, karrierlehetőséget biztosítson. Ez utóbbi azt is jelenti, hogy több munkával több pénzt tudj keresni. Én a passzív jövedelem híve vagyok, ezért képezem magam, dolgozom, hogy pár év múlva már lazíthassak, miközben kapom a jutalékom. Igaz, lassan indul,türelem és kitartás kell, de ha évekre előre tervezel, nagyon megéri. Ha meg munka nélkül vagy, amíg állást keresel, ez bőven belefér az idődbe. Még annyi; járulékos költség mindenhol van (ingyen sajtot csak az egérfogóban találsz), de nem mindegy, mennyi és mit kapsz érte.
2013. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 okos_tojás_01 válasza:

person: Iavor Zahariev

address: str. Simeonovo 50 3a Sofia, N/ BG 1434

phone: +1.866.398.7638

ő áll a honlapok mögött.

2013. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 okos_tojás_01 válasza:

1. eurocareernews.com

2. homeincomeconcepts.com

3. homeprofitadvice.com

ja és ezek is az ő oldalai voltak de már nem elérhetőek éppen.

2013. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim válasza:
2013. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim válasza:

Nézzétek!

A netes pénz keresés rendkívül sokat hozó, kényelmes és könnyű foglalkozás, csupán az a baj hogy az ilyet ígérő lapok általában kamuk, ezért jobb magunknak kitalálni egy módszert, mit pl. a Bitcoint társítani valamivel!



Nézzük csak:


1.A kommentek tipikus TV Shop kamu sablonszövegek.

2.Tele van a rendeld meg most, és efféle "hipnotikus" hatású szövegekkel.

3.Tukmáló oldalfelépítés.

4.HUF -ban fizethetünk érte (ez ritka)

5.Telefonszámot kér az elején, és a rendelésnél=csalás, mert akkor azokat az adatokat elraktározhatta volna, az űrlapra betölthette volna, hogy neked már csak ellenőrizni kelljen.


VISZONT

Vannak emberek akik igazolják hogy jó, persze ők valószínűleg busás pénzt kapnak ezért.



Én kizárólag akkor ajánlom neked, ha van arra pénzed, hogy vaktában szord ilyen dolgokra, és ha van ilyesmire külön bankszámlád, biztos ami biztos!

Illetve csak lájtos munka mellé próbáld ki, hátha buksz rajta!


Csak óvatosan!

2013. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim válasza:
Minden állásajánlat amely tőled pénzt kér azért, hogy nekik dolgozzál az ÁTVERÉS!
2013. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
utolsó, azért ez a kijelentés így nem igaz.
2013. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 Gönczi Klára válasza:
tudja valaki, hova kell visszaküldeni?
2013. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 Gönczi Klára válasza:

Találtam egy oldalt, az a neve, hogy pertarskereso.hu már találtam három csatlakozót, aki perelné az Online Salary Solutiont, aki vissza akarja küldeni ne küldje vissza a feladónak (Complexpress Logisztikai Kft. ők csak postázzák nincs náluk pénz. Akit megkárosított, nem tudta használni az oktatóanyagot, csatlakozzon.

Írjatok a supportnak, legyen nyoma, hogy vissza akartátok küldeni. Ha nem kapjátok vissza a pénzt, csatlakozzatok a pertárskeresőhöz.

2013. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
hát azt perelheted barátom, jól ki vannak ezek találva, azt a pénzt már nemlátod soha.
2013. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!