Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az oldal...

Pisti124 kérdése:

Szerintetek ez az oldal átverés? Online salary solution Infót sehol nem találtam rólla csak annyit hogy nagyon jó internetes pénzkeresési módszer.

Figyelt kérdés

#pénzkeresés #átverés #online #online salary solution
2013. máj. 2. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim válasza:

Ha a kommentek alá odairsz valamit és nem jelenik meg soha bármit irsz az elég gyanus! :D

Plusz ha a visszaállítod a dátumot a windowsba az a sok pozitiv komment is mind szépen vissza az adott dátum minusz 1-2 napra :DDDD

KAMUUU! :)

2013. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 Ungvári Judit válasza:
2013. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim válasza:
Nem a cdvel keresel nagy pénzt.Ezt miért nem fogjátok már fel? A cd csak bemutatja, hogy mit csinálja. Ha van eszed keresgélsz a hálón és találsz a cd nélkül is. Akkor se biztos, hogy milliókat. A cd- egy reklám fogás amit a vásárlás időpontjába levéd egy szerződés. Ami taglal mindent. Amit gondolom senki nem olvasott el. Ez ellen semmilyen eljárást nem fog tudni senki indítani. Hiszékenyek az emberek és azok is maradnak. Meglátják, hogy dollár milliárdokat lehet keresni és mindenkinek egyből elborul az agya és rendel. Csak az a baj, hogy senki nem néz utána, hogy mit. Ha kicsit utána olvasna mindenki a dolgoknak akkor átlátna a dolgot. Világ szerte azzal a módszerrel amit a cd bemutat DE NEM garantál abból sokan össze szedik a 200-300 ezret. Most ha videóra venném ,hogy a Youtube-al lehet pénzt keresni eladnám és valakinek nem jönne össze egyből írna egy ugyan ilyet. Majd a többi ember akinek nem sikerült elkezdeni fújjogni. PEdig a Youtube-ba van pénz. NEM SOK de van. A helyetekbe átgondolnám a dolgokat mielőtt baromságot kezdenék írogatni. Vagy megkérdeznék valakit. További szép napot
2013. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:

Internetes munkával lehet olyan pénzeket keresni, amit magyar ember el sem tud képzelni... az egyetlen gond az, hogy a hangsúly nem az interneten, van hanem a MUNKÁN...

Nézzük csak, meg mit csinál konkrétan ez a "cég" amiről szó van... Létrehozott egy információs anyagot egy olyan pénzkereseti rendszerről, ami amúgy használható, csak rengeteg munkával kitartással, gerillamarketingel, stb szakértelemmel kell rendelkezned, hogy ebből pénzt fialj. tehát van egy információs könyv, egy ebook.

Ez az ebook egy olyan témáról szól, amit a föld lakosságának a nagy része nagyon is keres kutat folyamatosan, tehát a könnyű pénz, ezért sokan be fognak dőlni és kifizetik érte ezt a kevés pénzt(11000ft csak nekünk magyaroknak sok...)... ezt az ebookot szépen lefordíttatod sok nyelvre, építesz alá egy partnerprogramot, mellesleg mindehhez csak némi php programozási ismeret kell, szerintem bárki megtudná tanulni, és gerillamarketing, hogy megtalálja a céged azt a sok barmot, akik majd megvásárolják a termékedet... És máris egy csomó pénzt keresel internetes munkával!


Vagy vannak a kedvenceim, mármint csak elméletben, meg ha lenne szakértelmem, én ilyen céget építenék, az mlm. A stiforp -nevű mlm céggel az elején mikor még alig alig voltak regisztrált tagok akkor sikerült találkoznom, akkor sikerült is olyan hálózatot kiépítenem magam alá, hogy majd 1 évig havi 3-600$ be is jött, de mivel ez egy örök küzdelem volt, és a legtöbb ember egy idő után rájön erre ezért megunja és kiszáll, ezért szépen elfogytak a referal-jaim és már nem volt lelki erőm újra építeni és odacsalogatni egy csomó embert, de egy biztos, az az ember aki a céget létrehozta, mára már kib***szott gazdag, és nem kellet hozzá sok ész csak kitartó MUNKA... egyépként csak 2 embert kell meghívnod akik alá is bejön 2 ember akik alá is bejön 2 ember és asszem 17 mélységig fizet... ennek dőlnek be az emberek, mert nem tűnik bonyolultnak... a gond csak az, hogy 17 méjségben ez így 131072 embert jelent tehát ekkora hálózatot kell kiépítened, hogy gusztustalanúl sok pénzt keress... nem mondom, hogy lehetetlen, de mire ennyi energiát belefektet valaki, addigra saját hasonló céget alapít vagy 20at...


Aztán vannak még a hyip- cégek... ezek arról szólnak, hogy kitalálnak egy üzleti modellt, általában a tőzsdén, amivel rengeteg pénzt tudnak keresni, és te fektethetsz me hozzájuk pénzt, és 1-2 hét után ők 10-20-30-40-50-60-70-80-90-100% al több pénzt fizetnek neked vissza mert megfialtatják a pénzedet a tőzsdén. Ez persze nem igaz az egész arra játszik, hogy sokan gyorsan regisztráljanak fizessenek be egy csomó pénzt, 2-3-4 hétig kifizetik a felhasználók nagyrészét egymás pénzével, majd mikor elterjedt az őrület, akkor lelépnek a summával... csak néhány olyan cég van ezek között, amik évekig működnek, ebből anno 1et kifogtam, 50$ ból 180nap alatt csináltak 9357$ és ki is fizették... ott volt a számlámon! ekkor természetesen, gondolom mint az emberek nagyrésze vérszemet kaptam, ebből 9000ret visszautaltam a cégnek... persze ezek után mivel megvolt a kifizetési bizonylatom, mohójojó lettem és elkezdtem referalokat toborozni, akik jöttek is szép számmal, youtubos videók bizonyították, hogy világszerte sokan égnek ebben a lázban több 100-több 1000 fős szemináriumokat tartottak az olyan megvezetettek mint én is... az ígért napi 1.03%os haszonnak a következő 180 napos ciklus végére 1.840.530$-t reméltem... sőt láttam tőlük egy forumon szerzett svéd ismerősömnél, aki azóta egy kamion fuvarozó vállalat tulajdonosa, egy 800.000$ os kifizetési bizonylatot... természetesen a cég egyik napról a másikra szűnt meg és tűnt el teljesen a világ színéről, gondolom rettenetes pénzekkel a birtokukban...

Viszont vannak emberek akik nagyon jól és biztonságosan megélnek ebből a dologból is, ők az úgynevezett hyip monitor oldalak tulajdonosai... nem fizetnek be egy árva buznyákot sem ezekbe a csaló cégekbe, viszont regisztrálnak, és nyomon követik melyik cég fizet még, és melyik nem, és akiket ezalatt az idő alatt toboroznak, azok után kapnak jutalékot... egy átlagos ilyen monitor oldal, akár több száz ilyen céget is figyel egyszerre, hiszékeny kétségbeesett reménykedő emberek pedig mindig lesznek feláldozható 10-50 dollárral...


Az egyetlen egy olyan cég, akikben az évek folyamán egyre jobban bízok, hogy nem csalás, az az uinvest egy ukrán cég, akikukrán részvénytársaságok részvényeit árúlják, amit ha megveszel, akkor bizonyos ideig, bizonyos jutalékot kapsz az adott cégből, én már 3 éve kapok 1 szállodától havi kőkemény 30$-t úgy hogy 160$ volt a befektetett tőkém... de ebből sem lehet meggazdagodni, maximum lehet egy relatív jó befektetést csinálni, egy 3000dollár befizetésével, már lehet egy 3-4 éven át tartó havi fix 60000ft-s kereseted náluk... de én nem kockáztatok...


Egy a lényeg többéves interneter "munkás" tapasztalatom odáig jutott, hogy én is ezt a gusztustalanságot fogom művelni mint a kérdésben szereplő cég, csak én egy relatív tartalmas valóban működő diétáról életmódváltásról írom az ebookomat, közben persze magamon tesztelem 120kg voltam már 90 vagyok, de a megfelelő előtte utána képtől még messze vagyok, a vebshopot és a partnerprogramos rendszert pedig már, 2 php tanfolyam elvégzése után elkezdtem leprogramozni, most a gerillamarketingről olvasok könyveket, természetesen főleg angolul, remélem, 1 -2 év múlva már csak röhögök azokon a kijelentéseken, hogy az internetből nem lehet megélni... dehogynem lehet, csak érteni kell hozzá...

2013. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim válasza:
2013. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim válasza:
Megnéztem a cég székhelyét.Delaware állam legnagyobb városa Wilmingtone,ahl a 71 ezres lélekszámú lakosságból áprilisban 10% munkanélküliség volt.Miért nem helyben képeznek embereket,juttatnak munkalehetőséghez???
2013. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim válasza:

én szeretnék vele pénzt keresni morzsiboy, itt van a link amit épp most hirdetek [link]

31&s1=to

2013. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 d0n_p0gy válasza:
sziasztok,olvastam egy cikket,hat persze meg tetszett nekem is a penzkereses lehetosege.mivel erdelyi vagyok eloszor egy roman ujsag web oldalan bukkantam ra.azutan a sok bongeszes utan egy Magyar oldara bukkantam ugyan az a szar ami a romanon.a kommentek 99% ban egyformak a kep az anyukarol is ugyan az.csekkoljatok ti is meg... [link] tehat ez az oldal a career jurnal egy nagy kamu.magyar valtozatba is ugyanaz. A GYENGEBBEK KEDVEERT NEHOGY BE DOLJETEK .sok joindulattal.sziasztok
2013. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 Edina43 válasza:
Megrendeltem az anyagot kb.3 napja kezdtem el megnezni a cd-t.Angol nyelvu de magyar felirat van rajta.Angoltudas kell hozza,nekem alapszintu van de ugy latom ez nem eleg,hasznalom a google forditot,de nagyon nehezkes a dolog.Sajat weblap ugy vettem eszre hogy kell.Szamitogepes ismeretek kellenek.Hasznalhato az anyag de turelem es ido kell hozza hogy lepesrol lepesre elsajatitsa az ember a cd-n hallottakat.Talan 2 het mulva tobbet tudok irni -e temaban.
2013. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 Csúnya Kislány válasza:

Egyértelműen átverés.

1. A hozzászólók kitalált személyek, ez egyből feltűnt.

2. A jobb oldalon villog egy határidő, amely mindig a következő nap - vagyis gyors döntésre akar kényszeríteni.

3. Kezdőcsomagot kell vásárolni olyan munkához, amiről azt sem tudod, hogy mi (konkrétan ugyanis sehol nem írják le, hogy mi is pontosan a feladat).

4. Írtam hozzászólást Csúnya Kislány néven és nem jelent meg (csak egy rövid kérdést tettem fel, tehát semmi provokáló, vagy illetlen kifejezés nem volt benne).

A "riport" is egy nagy kamu, ez teljesen nyilvánvaló. Sajnos ezek a csalók pont a legnehezebb helyzetben lévő embereket használják ki, mert végső elkeseredésében az ember képes feláldozni az utolsó pár ezer forintját, hogy megfordítsa a sorsát, vagy abban a reményben, hogy legalább el tudja tartani magát és a családját. Én is bedőltem egyszer egy otthoni munkalehetőségnek, hálistennek "csak" 1800 forinttal húztak le. Ez is egy trükk, hogy viszonylag kis összeget kérnek, amit az ember az utolsó szalmaszálba kapaszkodva még hajlandó kifizetni.

2013. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!