Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy komolyan...

Mit tegyek hogy komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de mindig az van hogy általában semmibe veszenk itthon, nem adnak véleménymre, bezzeg ha rosszat csinálok...Meg úgy általában mindneki így viselkedik velem szemben,de ok nélkül.

Sose kezelnek normálisan, vagy túl gyerekesen kezelnek, vagy túl felnőttesen,de sose a koromhoz illeően.Amúgy 17 vagyok.


2008. júl. 11. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert a 17 éveddel már nem vagy kisgyerek, de még igazán felnőtt sem, sőt gyanítom, hogy te sem tudod néha...:) Ez normális ne izgulj, ez egy ilyen időszak, mindenkinek túl kell élnie. Hogy miért nem vesznek komolyan, nem tudom, talán nem mutattad meg eléggé hogy érdemes a véleményedre adni, és úgy gondolják, még gyerek vagy, vagy szeretnék, ha gyerek lennél még (de ezek nem tudatos dolgok).
2008. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!