Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki adna rá egy értelmes...

Valaki adna rá egy értelmes magyarázatot?

Figyelt kérdés
A testvéremmel ültünk a parton amikor apukánk is lejött hozzánk. (Ahoz hogy legyere át kell ugrani egy korlátot) és pont mászott át amikor én is, meg a testvérem is láttunk valami elképesztőt! Hirtelen mintha átváltozott volna az apukám és az "öreg énjét" láttuk! Ősz haja volt, fehér borostás szakálla, és ráncos bőre .., néhány másodpercig tartott utána megint a rendes alakját láttuk.... Azóta nem értjük hogy mi volt ez... És nem vagyok őrült mert mindketten láttuk.. 13/L

#Misztérikus
2014. jún. 29. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mind a kettőtöknek különleges képességetek van . (?) :)
2014. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apátok egy reptoid
2014. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt hittem azt írod megláttátok a kobrát mikor mászott át
2014. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, velem már sokszor történtek furcsa dolgok... Tárgyak mozdultak el a szobámba, és kapcsolatba léptem elhunyt dédimmel.. (Hangosan beszéltem hozzá, majd a kis elektromos gitárom bekapcsolt és hármst szólt.) Furcsa dolgok ezek..
2014. jún. 29. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!