Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem megyek gólytáborba?

Gáz, ha nem megyek gólytáborba?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy behozhatatlan hátrányt szenvedek azzal ha kihagyom? Olyanokat mondanak h aki nem lesz ott,egy csomó új infótól elesik a sulikezdéssel kapcsolatban meg nem fogok tudni olyan könnyen barátokat szerezni mert a többiek ott már összeszoknak...igaz ez?? :( Sajna akkor épp külföldön leszek...de nem szeretnék hátránnyal indulni...
2008. aug. 22. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha el kell utaznod, és fontosabb az az utazás, akkor mindenképp inkább utazz el, ha meg majd rád kérdeznek, hogy mért nem voltál, akkor megmondod, hogy el kellett utaznod. Én olyan középsuliba megyek ahol nincs gólyatábor.
2008. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
a gólyatábor igazándiból szerintem a végzősöknek nagy buli. persze a gólyáknak is az, de azt azért nem mondanám, hogy itt életreszóló barátságok köttetnek és aki kihagyja az behozhatatlan hátrányt szenved...én most leszek abban a szerencsés helyzetben, hogy mint végzős vehetek részt a gólyatáborban, és tapasztalatból mondom neked (persze ez máshol nem biztos, hogy így van), de az osztályközösség szempontjából nem igazán döntő a tábor, hisz itt úgyis azokkal leszel többet, akiket amúgy is ismersz. szerintem ne aggódj ezen!
2008. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Amikor kezdtem a középsulit én sem mentem gólyatáborba mert nem akartam elmenni :) és nem maradtam le semmiről vannak barátaim és tökéletesen megvagyok
2008. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
47%
igen. összefog dölni a világ. atom háborúk lesznek, és te erről mind lemaradsz.:D
2008. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudtam, hogy vannak GOLY táborok. De ha gólyatáborra gondolsz, nem baj. :)
2008. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja,bocsi,elírtam...:D :D :D szóval gólyatábor...

egyébként nem középsuliba megyek hanem egyetemre...köszi az eddigi válaszokat! :) irjatok még!

2008. aug. 22. 20:36
 7/7 anonim válasza:

Ez attól függ, hogy egyébként mennyire vagy könnyen ismerkedős típus, hogy állod meg a helyed sok új ember közt. Ha könnyen megy, akkor semmi baj nincs abban, ha nem mész, akkor is hamar befogadnak, viszont, ha nehezen, akkor igen, szenvedheted hátrányait is a dolognak. Gólyatáborban könnyebben lehet barátkozni.

(De ha csak simán az érdekelt, hogy ciki-e, akkor megmondom, nem az.)

2008. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!