Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdejek magamal és az...

Mit kezdejek magamal és az életemmel ha semmi sem érdekel és nem értek semmihez? Ha nincs ambícióm, nincsenek céljaim, nincs semmi amit szeretnék elérni akkor hogyan tovább? Ha egyáltalán nem motivál semmi.

Figyelt kérdés

Amikor közömbös vagyok és minden mindegy. Még a sex sem érdekel és nem is motivál pedig szűz vagyok 24.

Kérlek csak azt ne írjátok,hogy mindenki ért valamihet és tehetséges valamiben,mert ez nem igaz.


2008. szept. 5. 18:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sajnos malmozós vagyok.

Ha belegondok mi minden kellene ehhez vagy ahhoz akkor rögtön látom,hogy nem lennék rá képes.Következésképpen minek próbálgassam ha elev kudarcra van ítélve.

Már olvastam,hogy próbálkozni kell csak én nem vagyok olyan.Ha nem látom mi lesz belőle nem szívesen ugranék bele

2008. szept. 12. 19:57
 12/19 anonim válasza:
100%

én úgy látom, hogy te kötöd az ebet a karóhoz.

(ne tedd!)


ha pedig mégis, akkor kezdj bele apróbb, véghezvihető, belátható dolgokba. tényleg apróságokra gondolok itt: nézz ki egy receptet és főzz meg egy ételt, rendszerezd a könyveidet/lemezeidet/fájljaidat, írj meg egy levelet egy ismerősnek, amit már régóta halogatsz, stb.

és mondjuk legyen minden napra egy-két ilyen bizbasz apróság.

nem kell mindjárt megváltani a világot. csak lazán, nyugodtan.

2008. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, tudom hogy ez közhelyes és elcsépelt szöveg, de oylan nincs hogy nem érdekel semmi! Valami legbelül, legeslegbelül, még magadnak sem mered bevallani, de biztosan érdekel, csak annyira belefásultál a semmittevésbe, a céltalanságba, hogy nem veszed észre, és bebeszéled magadnak, hogy te nem vagy jó semmire! Ha nincsen motivációd az nagy baj, javaslom hogy keress egy példaképet, egy embert vagy művet akit/amit bálványozhatsz és máris lesz célod! Ne érezd haszontalannak magad, hidd el, sikeres ember leszel még egyszer! Legyél szorgalmas és kitartó! Tudom hogy ez nehéz, de máshogyan nem tudsz előrejutni! Tenned is kell valamiT! Menni fog, bízz magadban, higgy magadban! Menni fog az! :)
2009. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát..

köszönöm a bíztató szavakat.

Mibl gondolod,hogy sikeres ember leszek?? pont én?

Mások keményen dolgoznak a sikerért és enm jön össze nekik.

Vannak dolgok amik az érdekelnek ,de bele sem fogk mivel nem sikerülhet. Nem akarom beleloholni magam és aztán prfáraesni,mert a nem létező önbizalmamat még jobban földbe taposná a kudarc.

Ez nem is tagadom,hogy belefásultam semittetvésbe éa a céltalanságba.Van ugyan minkám,de lényegében semmi sem változott.

Akkor,hogy magyarázzammeg magamnak,hogy valamire mégis jó vagyok és,hogy dolgozzam fel az elvesztett éveket?

A probléma pont a szorgalommal,kitartással,higgy magadbannal és a bízz magadbannal van.

valhogy ezen akarok változtatni.

2009. okt. 5. 08:52
 15/19 anonim válasza:

[link]


Nézd meg, olvasgasd, és menj el előadásra, aztán még a konzultációjukra is elmehetsz. Nem pszichológus baromság, kő kemény technológia, amivel magadra találsz.


Egyik ismerősöm vett részt egy ilyenen (megkapta az Életcélkonzultációt). Az illető egy középkorú hölgy, aki sok éve már nem találta, hogy mit is akart magával. Van diplomája stb, de nem örült az életének. Ezen a több napos konzultáción találta meg, hogy mi is motiválta az életben. Sőt, ami még a plusz hozzá, hogy ezen a konzultáción nem csak megtalálod az életcélod, hanem azt is kidolgozzátok, miképpen tudod az elérni.


Nagyon durva!

2011. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
mi van veled azóta kérdező ??
2011. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
a munka dologgal nem értek egyet, még túlórázok is, itthon mégis mindig ugyanaz van, csak nézek magam elé, a munkámnak sem látom értelmét, mivel a pénzt nem tudom mire fordítani
2014. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
77%

azért elgondolkoztató hogy az ország nagy része így él. céltalanul, belefásulva az életbe, és kimozdíthatatlanul a semmittevésből. én teljesen megértem. ez magyarország. de nem baj.... kit érdekel. az embereket elzavarják innen (az "elk*rtuk" után a másik híres mondat; "el lehet menni"), mikor meg már lassan ott tartunk hogy tömeges népkivándorlás van, nem tetszik, és azon vannak hogy egy olyan országot teremtsenek, ahova az emberek haza akarnak jönni. elmondom felesleges. ide, ebbe a nyomorúságba, anyagi, de főleg lelki nyomorultságba nincs ember aki vissza akar jönni!!! itt érthető módon mindenki búval b*szott, céltalan és motiválatlan. ez az ország hiánya, ahol csak a politikusok, bankok kaszálnak, a fiataloktól pedig elvették a jövőképüket is. mert van egy másik híres mondat, "meg lehet élni 47000 ft-ból", csak éppen élni nem lehet belőle. állambácsiéknak ezzel nincs gondjuk, nem tudják milyen célok nélkül élni, nem tudják mi az a lelki vivodás, nem érdekli más őket csak a pénz meg a hatalom. ott már az unoka miatt sem kell majd aggódni...


érdekelne kérdező mi lett veled azóta. én üzenem minden hasonló helyzetben lévőnek, hogy ha tehetik, menjenek el az országból, lássatok világot, ezer szép dolog van az életben. itt mindenkit visszahúz a kialakult helyzet, nagyon demotiváló

2014. febr. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben vagyok,de ez mellett még eléggé lúzer is

pl nem is tudom mikor vitáztam valakivel hevesen utoljára,talán még sose,mindig kerülöm a vitákat

mondjuk ugyanez igaz kb mindenre,ösztönösen kerülöm a kommunikációt az emberekkel

2015. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!