Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is van olyan, aki heti...

Más is van olyan, aki heti 1nél ritkábban szokott fürdeni?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy ki van ezzel még így és miért? Nálam a lustaság és az igénytelenség a fő ok.

2017. jan. 20. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Hány éves vagy? Gondolom így nincs is barátnőd. Nem is szeretnél?
2017. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
en is ilyen igenytelen vagyok, nagyon ritkan furdok, tobb mint egy hete nem furodtem, viszont nekem elni sincs kedvem ezert van ez, am erdekes nem vagyok budos.
2017. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
22 vagyok, szingli. de elvagyok teljesen jól így, nem töröm magam. amúgy átlagos, vékonyabb alkatú srác, nem vagyok kövér vagy csúnya. normál kinézetünek mondanám magam.
2017. jan. 20. 23:01
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem kell fürdeni, elég tusolni vagy megmosakodni! Csak nálunk divat az állandó fürdés. Felhasználnak egy sor vegyszert hozzá, és mérgezik a talajt.
2017. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"erdekes nem vagyok budos"


Dehogynem, csak nem érzed. Az ember általában nem érzi a SAJÁT testszagát.

2017. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Fogat se szoktál mosni? Hogy lesz így egy rendes munkahelyed? Az emberek nem szeretnek napi 8 órát együtt tölteni igénytelen bűzölgőkkel. Szerintem kapd össze magad és nagyon gyorsan szokj vissza a fürdésre, legalább minden másnap letusolhatnál. Kezdésnek már az is jó, a te esetedben.
2017. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12-es vagyok en fogat se mosok sose, ha lesz munkam lehet megprobalok tobbet furdeni hatha sikerul, bar nekem ez nehezemre esik, nyaron viszont zuhanyzok hideg vizzel mindennap, ott nincs gond, viszomt telen nem birok nincs melegviz, furdeni is csak ugy birok ha melegitek kis vizet elotte.
2017. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Miért nincs kedved élni 12-es? A környezeted, hogy viseli el? Nem büdös a szád? Miért nincs melegvíz?
2017. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok!!! Heti 1x max. Bár nekem is bejátszik az igénytelenség de praktikussági okai s vannak. Judozok és egy tudományos szaklapban olvastam hogy a víz, fürdés savasítja az izmokat. Kipróbáltam és tényleg pozitív lett a teljesítményem! Újévóta nem fürdök max az arcomat és a hónaljamat lögybölöm meg egy kicsit és erősebb lettem, egyre több versenyt nyerek meg, az ellenfeleim idő előtt feladják a meccset!
2017. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!