Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sokan, miért nem a kérdésre...

Sokan, miért nem a kérdésre válaszolnak, hanem a kérdezőt kritizálják?

Figyelt kérdés
Már nem egy olyan kérdést láttam ahol, a kérdezőbe kötöttek bele és nem pedig a kérdésre válaszoltak.Persze vannak kivételek, de nagyon sok olyan válaszadó van aki mindenbe beleköt, hogy h*lye a kérdező,meg mi köze hozzá,meg béna, buta stb.Miért nem lehet kultúráltan ténylegesen a kérdésre válaszolni és nem belekötni a kérdezőbe, hisz ő nem sértegetett senkit csak véleményt vagy segítséget kért.
2011. júl. 19. 13:06
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
aligha nem ez a legjobb kerdes,amit itt fel lehet tenni..de pont erre nem tudja senki a valaszt..tobb oka lehet..a lokott gyerekek itt elik ki magukat..rossz napjuk van..siman hulyek..stb :|
2011. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

sokan elfelejtik az oldal lényegét.

nem véletlenül van kiírva, hogy "amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!"

na, most ebből következik, hogy "hülye emberek itt teszik fel azt... amit máshol nem mertek."

tovább megyek. ebből mi is lesz? "azok a kérdések, melyeket hülye emberek tettek fel... most hülye válaszokat is kapnak."

sokan viszont azt hiszik, hogy minden kérdés hülye és szabadon rájuk zúdíthatják az értelemtől duzzadó válaszaikat, azaz a szlogen már "hülye emberek azt hiszik, hogy már minden kérdés hülye... szóval hülyén is válaszolnak."


persze ez csak egy nézőpont. van itt más is.

ez vissza is vezethető majom rokonainkhoz, vagy ha egyeseknek úgy jobb, majom családtagjainkhoz.

van egy majom, nevezzük vandálnak. vandál a majomsereg egy átlagos tagja. ha lát egy majmot, aki a seggével próbál enni, akkor kijavítja. mivel ez a sereg tök hülye, ezért vandálnak sok a tennivalója. egy idő után már annyi retardált csimpit javít ki, hogy azt hiszi, mindegyik rossz, szóval az olyanokat is piszkálja, akiknek semmi bajuk, vandál egy idő után már képtelen eldönteni, hogy mi a jó, és mi a rossz.



jólvan, nem azt, mondom, hogy nincsenek degenerált kérdések, vannak szép számmal, csakhogy az ilyeneket jobb figyelmen kívül hagyni. azonban sok válaszoló olyan, mint a fent említett vandál.

2011. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Én is kiírtam egy kérdést, az alábbit:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


És erre is érkeztek olyan válaszok, amiknek a stílusa kritikán aluli. Tükrözi a válaszadó intelligencia szintjét. Nem tudom, hogy az illető kinek vagy minek képzeli magát, de akkor nagyon téved. Én csak feltettem egy kérdést, ami a két "nagy kategória" közül a normálisba tartozik a véleményem szerint. Nem tudom, hogy miért kritizál, miért nem ír egy normális választ. Én nem fogok vele vitatkozni és nem fogom kitiltatni magam ezáltal, de ő lehet, hogy "kiűzetik" innen. Én is szívesen kritizálnám az ő kérdéseit és őt is, de nem teszem, mert engem amint már írtam, nem fognak kitiltani innen. Kedves kérdező! Örülök, hogy feltetted ezt a kérdést. Te szerintem normális vagy, nem vagy nagyképű, mint egyesek, és szerintem te normális választ tudnál írni a kérdéseimre is. Most "mondd" meg: miért kell kritizálni azt, aki csak azt akarja tudni, hogy másoknak milyen ötletei vannak a magyar euróérmékkel kapcsolatban?

Vagy miért utálják azt, aki nézte a VV4-et? Én is néztem, bevallom, és nekem semmi negatív véleményem sincs, nem is volt, és nem is lesz róla. Csak a bunkók a jók, őket kell tisztelni? A normálisakat meg miért kell elnyomni? Senkinek sem ártottak semmivel. Én a moderátorok helyében már azonnal, szó nélkül törölném a bunkó válaszokat. Nincs igazam? Köszönöm a válaszadás lehetőségét.

2011. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 fodri válasza:

[link]

hűlye kérdésre hűlye válszt lehet csak adni

2011. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!