Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mire jó az, hogy egyesek...

Mire jó az, hogy egyesek szerte-széjjel trollkodják meg elkomolytalankodják a gyk-n feltett kérdéseket? Miért nem szigorítanak a szűrésen a moderátorok/fejlesztők?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan kérdés van ezen az oldalon, ami mögött komoly probléma áll, de aztán jönnek az idióták és oda nem illő válaszokat, beszólásokat írnak a válaszba. Továbbá van már eleve trollkodási céllal kiírt kérdések, amelyek egyszerűen rontják az oldal színvonalát ezzel csökkentve a népszerűségét. Arra szeretném ezzel kérni ezen a kérdésen keresztül a gyk még józan normálisan gondolkodó tagjait, hogy a trollkodós válaszokat minél jobban pontozza le, a troll kérdéseket pedig jelentse be!


Továbbá azt is szeretném hozzátenni hogy ezt a kérdést is vegyük komolyan, aki nem ide való válaszokat ad, azt én is le fogom pontozni!



2016. máj. 20. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
1 Sok a kamu kèrdès, az olyanok a trollvàlaszt meg is èrdemlik. 2. Vannak olyan hülye kèrdèsek amire normális vàlaszt nem lehet adni. 3. Ès vannak akik tènyleg hülyèk ès viccet csinàlnak màs problèmàjàbòl.
2016. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Egy kisebb probléma van ezzel. Aki trollkodni jön ide az szándékosan csinálja, és nem fogja érdekelni hogy őt lepontozzák. Sőt, van aki direkt erre megy és felbátorítja a negatív értékelés hogy még jobban csinálja mert még jobban idegesíthet másokat. Bármilyen értékelés jelenik meg, az nekik visszajelzés hogy többen is látják hogy ő miket ír, tehát elérte a célját.

Ennek a lepontozós háborúnak azért sincs visszatartó ereje, mert az oldal nem bünteti az alacsony százalékkal rendelkezőket például automatikus tiltással.

2016. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Hát én nem tudom
2016. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
68%-os itt a helyi troll a kategóriában, ő lehet tud okosat mondani. Csak nem szokott.
2016. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Normális kérdésre normális válaszokat szoktad adni. Hülye kérdéseket trollkodunk szét.
2016. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

nem vagyok én troll csak elegem van az idióta kérdésekből

pl:ezis az honnan tudjam ,hogy másoknak mi jó ha trolkodnak?

2016. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Én kifejezetten szeretem a vicces troll válaszokat. :-(

Persze aki csak simán paraszt, az menjen máshova

2016. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is be kéne vezetni a meghívásos rendszert (mint a legtöbb torrent oldalon) Máris nem lenne ennyi troll :D
2016. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt ez nem működne. Tudom valamire a választ, de nem engedik hogy leírjam mert zárt az oldal: bukáshoz vezet.


Ha meghívós és én azt mondom hogy válaszolni szeretnék de senki nem hív meg: bukás megint mert kizárják a potenciálisan normális felhasználókat.


Ha meghívós de amúgy bárkit meghívnak ha kéri: nincs értelme a meghívásnak, ez egyenlő a szabad regisztrációval.

2016. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hmmm...

azon még nem gondolkodtatok el, hogy MI a célja az üzemeltetőnek ezzel az oldallal?

Valamint azon, hogy ki az üzemeltető, és mi az ő profilja általában?

2016. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!