Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet kérdező-paródiákat írni?

IDev kérdése:

Lehet kérdező-paródiákat írni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy vannak tipikusan kategorizálható kérdezők itt az oldalon. Te milyen kategóriákat vettél észre? Milyen "paródiával" tudnád jellemezni őket legjobban?
2011. febr. 8. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egyfajta:


Állatok

K: Meg-e lehet tanítani a roborovszki törpehörimet személyi őrző-védőre? (1 éves, egy ágyban alszunk, életem értelme, többre tartom mint az embereket általába)


Családi kapcsolatok

K: Mien anyának tartsátok, aki fél liter vodka után ki megy a templomkertbe és ot madárhangokat utánozz? Bezzeg nem főz, nem takarit, csak hajladozik feszt.


Egészség

Harmadik napja vért hányok és naplyába 3x elájulok. Tuttok valamien jo házi gyogymódot? A házi orvosom csak 1 hét mulva jön, szabin van.


Elektronikus eszközök

Be lehet tenni a szamsung galakszis telómat a mikroba, ha ki akarom sütni az akummulátorját?


Ezotéria

Tatám szerint, álmunkba ördőgőt piros nadrágba látni és vele lakziba menni aztjelenti h nemsoká megjön a mensikém? 13/L


Tudományok

Meik a hejes nyelvtanilag? Banánt, vagy banántot. (BUNKO VÁLASZOKAT NEM KÉREK, CSAK JÓKAT SEGITŐKET)


Egyenlőre ennyi. :D

2011. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:D Igen, ilyenekre gondoltam.
2011. febr. 8. 10:49
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerelem, szex


"Barátommal együtt voltunk, megszakítással védekeztünk, de kicsit lassú volt. Ugye nem lehetek terhes? Végig csukva volt a szemem, így nem hiszem, hogy baj lehet. Ugye jól gondolom? Már 2 hete késik.14L"


Ezotéria


"Én mérleg vagyok skorpió aszcendenssel és bak deszcendenssel. Van két srác, ikrek, csillagjegyük kos, aszcendensük vízöntő, deszcendensük oroszlán, és mindkettő szűz. Én Gizi vagyok, ők Béla és Sanyi. Melyikük illik hozzám?"

2011. febr. 8. 10:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem szex


Bejövők neki?

Elég jó képű vagyok, sokan mondták nekem, hogy a WC-re lehet nézni de reám nem, sokszor reám néz és mosolyog.

Akkor ez azt jelenti, hogy bejövők neki?

Mert, ha igen elviszem kedvenc báromban a Rózsaúti szemételepre és fogok neki két kövér patkányt.


Politika


Kire szavaznál:

Gyurma Fereczre, a régire

vagy

Orkán Vicktorra, az újra?


Vallás


Lehet, hogy én is isten vagyok , ahogy Chuck Norris?

vagy

Rájöttem, hogy én vagyok AZ ISTEN, ez lehetséges, hogy nem csak szkrizofénia?


Önismeretek


Van egy ökölnyi anyajegy a hátam közepén, de soha nem tudom megmosni, mert a kezem túl görbe, lehetnek bajok, ha a lábammal mosom?

2011. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Folytatás: (ez is csak paródia, mint az első)


Fogyókúrák

Két szem egrest ettem vacsira, de az a baj, hogy este 9 után. A 90 napos diétámat ez megzavarhatja? Lécci segítsetek!!!


Gyerekvállalás, nevelés

Az utóbbi 1 évben egyszer voltam a párommal 2010. agusztus. 1én Se előtte, se utánna. Most hasas vok, szerintetek 3 vagy inkább 4 hónapos. Mikor fog jönni a babóca? (az orvos össze vissza mondja)


Közlekedés

Most járok kressz-re. Az órán mindíg aszt mongyák hogy kijelölt gyalogosátkelőhely. megnéztem a rajzot és én aszt ugy mondom zebra. Most ki tudja jól. én vagy ő?

Nem merem megkérdezni mert nehogy má hülyének mondjanak.


Szerelem, szex

Beteges vagyok szexuálilag ha vettem egy darab dagadót, felszurattam a hentessel és oda dugdosom bele a merev állapotú himbi limbimet?

2011. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
hülyeség
2011. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Humor:


Szerecc?


Teccik ez a vicc? Értékeld

2011. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Válaszoló paródia:


Humor:


cuckó válasza: Krumplistészta

2011. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Állatok:

A kutyámnak hullanak a fogai, próbáltam már szódabikarbónával, Blendameddel sőt még Orbit rágóval is, de semmi. Mit tegyek? Nem akarok fogatlan kutyát is, hamár van szemtelen...


Egészség:

40°os lázam van, de nem tudom mitől. Tudjátok?


Elektronikus eszközök:

Kaptam a szülinapomon (ápr. 1-én) egy Nokia 3310es telefont. Próbálom bekapcsolni, miután behelyeztem a sim-kártyát, találtam rajta a tetején egy gombot, de nem merem megnyomni, mert a fiam aszonta, hogy ha megnyomom, meghalok. Most hogy is van ez?


Fogyókúrák:

Holnap leszek 200 kiló. Segítenétek, hogy ne legyek annyi?


Közlekedés:

Átmentem a piros lámpán, az gáz?


Politika:

Mi a véleményetek Mogács Dániel és a KétFarkúKutyaPárt kapcsán? Tényleg lesz jó nő felfogó gát?


Sport,mozgás:

Milyen sportot nézzek a TV-ben, hogy megerősödjek?


Számítástechnika:

Van egy számítógépem, de nincs benne USB menet. Mit csináljak, hogy legyen?


Szerelem, szex:

12 évesen szűz vagyok, az gáz? Már az összes barátom se az, sőt még a szüleim se.


Tudomány:

Stephen Hawking szerint lehetséges az időutazás. Múlt héten feltuningoltam az űrhajóm, és csak a Neptunuszig jutottam el. Mit csináljak?


Egyéb:

Humor:

Szerinted Gyurbán Vikrenc hány éves ha találkozott 8 kecskével, és életében 24x rugott be?


Utazás:

Ukrajna jó hely?

2011. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 szamóca. ***** válasza:
100%

csak egyet hiányolok...

szex:

megujjaztam egy kecskét, lehetek terhes?

2011. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!