Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet kérdező-paródiákat írni?

IDev kérdése:

Lehet kérdező-paródiákat írni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy vannak tipikusan kategorizálható kérdezők itt az oldalon. Te milyen kategóriákat vettél észre? Milyen "paródiával" tudnád jellemezni őket legjobban?
2011. febr. 8. 09:14
1 2
 11/17 szamóca. ***** válasza:
72%

jahde mégis volt... a kérdező írta.

jólvan. akkor a válaszadók parodiájába bekerülhetek mint figyelmetlen hülyeségeketbeszélő.

2011. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

folytatás:


Ételek, italok

Enyhén átlehet sütni a ruszlit, mert azt hallottam, hogy nyers halból van? (Én meg úgy undorodok tőle. LOL)


Közoktatás, tanfolyamok

Elég jó nyelvérzékem van. Fél év múlva kimegyünk japcsiba. Meg tudok tanulni-e fél év alatt Japánul, h ott (mármint japánba...) már meg tudjanak engem érteni és én is megértsem őket. Persze értitek, nem magyarul gondolom a megértést (XD) ez úgy gondolom evidens. Értelmes válaszokat várok jó nyelvérzékűektől.


Otthon

Spórolni szeretnénk a párommal. Nem értünk hozzá, mindketten humánok vagyunk. Le tudná valaki nagyon részletesen, szájba rágósan írni, hogyan kell egy házat felépíteni, víz- csatorna- villanyhálózattal együtt. Google-t nem kérek, mert azzal nem sokra megyek, túl tudományos és szakszavas. Köszönöm a válaszokat!


Politika

Hetek óta csak azon gondolkodom, hogy hogyan alakult volna az afgán gazdaság és külpolitika az 50-es években, ha ismerik Nagy Imrét és munkásságát. De az még talán izgalmasabb kérdés, hogy akkor mi lett volna, ha azt ütköztették volna Cottner Sándor bánya és energiaügyi miniszterével? Nektek mi erről a véleményetek?

2011. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ha már volt valamelyik, nem olvastam a válaszokat:


Családi kapcsolatok:

- Vőlegényem egy alkoholista, kilógatott a hatodikról, szerintetek hozzámenjek 1 hét múlva?

- 160 cm és 100kg vagyok, ez a menyasszonyi ruha karcsúsít? CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK

- 60 év korkülönbség sok? Nagyon fiatalos a pasi.

- Milyen programmal lehet zenét vágni?

(Komolyan, mindenki ebbe a témába írja a kérdéseit, mert ezt sokan olvassák.)


Egészség:

- Tegnap beleesett a levesembe a kontaktlancsém, de megtaláltam ma a WC-ben. Szerintetek még hordhatom egy hónapig?

- Egy éve behaluzom, hogy halott nagyapámat látom, mit csináljak? Pszichológus kizárva.

- Napi 10 doboz Xanaxot szedek, milyen természetes nyugtatót ajánlatok emellé?


Szórakozás:

- Milyen új menő zenét tudtok?

*lúzer belinkel egy 2 éves számot egyet a VIVA slágerlistáról*

Kérdező: Ez az amit kerestem! Szuper ízlésed van, köszi. :X


Politika

- Meddig mehet ez így tovább?!

- Haverom brutálisan kifilézett 2 embert, szerintetek egy jó ügyvéddel megússza?

2011. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekvállalás:

- Te hányadik hónaptól érezted a pocaklakóbabócádat? <33

2011. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintetek mikor lesz a pocaklakodalom,a pocaklakó születése után,vagy előtt?
2011. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egészség: Napi három doboz Marlboro sok, ha hetente kétszer kocogok a belvárosban?
2011. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szépség: 189 centi vagyok, 98 kiló, képet cseszek csatolni de szépvagyok? vagy milyenvagyok?


Szerelem/szex:Lányok ti hogy masztiztok?Miként?Mikor?Milyen időközönként?Hol?Miért?Most miértnem? Nem vagyok perverz csak kérdezem.


Humor: Befingottam lolololo!? (kérdező gondolatai: de fasza vagyok hogy kiírtam egy ilyen hülyeséget. Persze ha megkérdezik miért írtam csak annyit mondok hogy unatkoztam)



Ezotéria: Most akkor tényleg meghalunk holnap?Vagy mikor jön a reptoid invázió?Holnapután?A RÉPA az jön és megment minket? 11/F izééé 26/F


Fogyókúra: Ha sokat pislogok tényleg lefogyhatok? Csak 40 kiló súlyfeleslegem van! De amúgy bármit megteszek a cél érdekébe csak a székből ne kelljen fölállni.


Gyerekvállalás/nevelés: A Warfarin jó név lesz a gyerekünknek? Vagy a SuperShooter? Esetleg a Kritzkierg?


Számítástechnika: Hogy tudnék a netről csórt játékommal játszani?Hogy tudok vele multiplayerezni?Mi az a crackelés? Miért nem bírom beírni a rohadt google-be? Azt neírd hogy vegyemmeg mert bajlesz!Majd hülye leszek 1400 Ft-ért megvenni, mikor csak 5 óra letölteni, meg 1 beüzemelni, és már játszhatok is!


Ennyi jutott jelenleg eszembe :D

2011. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!