Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami miatt bűntudatod?

Van valami miatt bűntudatod?

Figyelt kérdés
Nekem van, de sajnos már nem tudom jóvátenni.
2010. okt. 5. 19:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
De segíthet ha leírod.Egyébként minden érző embernek van bűntudata kinek kisebb,kinek nagyobb.
2010. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
A munkahelyemen van egy pasi, aki belémzúgott, de én elég csúnyán elhajtottam. Azóta szegény olyan, mint a leforrázott kutya, rám se mer nézni. Na, nekem most emiatt van bűntudatom, már nagyon sajnálom a történteket, és ha lehetne visszacsinálnám!!!
2010. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem merem megmondani, hogy fiúnál leszek házibuliban hétvégén (csak barátok vagyunk), úgyse engedne el anyukám, ezért azt kellett neki mondani, hogy barátnőmnél alszom. Ilyenkor sosem vagyok nyugodt...
2010. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
nekem nincs, de volt már és nem kívánom senkinek.
2010. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nekem egy olyan ember miatt van, aki már nem él, de nagyon szerettem, és úgy érzem, hogy sokszor megbántottam. És úgy érzem, sosem fogom magamnak megbocsátani, mert már nem tudok bocsánatot kérni tőle.
2010. okt. 5. 19:21
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
van, talán az, hogy váláskor sokkal erőteljesebben kellett volna viselkednem. sajnos hittem abban, hogy őszintén, lelki ismeretre támaszkodva el lehet válni. Nem maradt semmim, s a gyerkőc is az apánál maradt. Jobb lett volna hazudozni, káromkodni, stb. a legszörnyűbb az egészben, hogy az idegen ember aki annyit tud, hgy nem él velem a gyerek egyből alkoholistának, vagy szar nőnek néz. Már nem is beszélek a magánéletemről.
2010. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
84%
az tényleg rossz. Ha továbbra is így haladok, akkor házasságot török, (egy elhalt kapcsolatról van szó),tizenéves fejjel, ráadásul a férfi feleségével jó viszonyban is vagyok. L
2010. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több is van, de a legnagyobb egy kutyához kapcsolódik.Kóbor volt szegény és sokszor enni adtam, majd elköltöztem a környékről, de egyszer meglátott és nagyon sírt amikor otthagytam.Sok gondom volt és nem tudtam magammal vinni, de bánom, h nem találtam ki neki vmi jó megoldást.
2010. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%

nincs. ha visszanézek azt tudom mondani, hogy ott és akkor úgy láttam jónak. akkor és ott az jött ki belőlem, arra voltam képes, azt az adott döntést láttam a legjobbnak.

ez nem azt jelenti, hogy nincsenek rossz döntéseim, tele van vele az életem, iszom is a levüket rendesen. de ha visszanézek akkor tudom, hogy ha újra ugyanott lennék(és nem tudnám a jövőt, mint ahogy sosem tudjuk) ugyanazt dönteném. néha bántok másokat, néha segítek, néha bántanak engem vagy én magamat, de ez az élet része.

2010. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én is erre gondolok, ha vigasztalni akarom magamat. Hogy akkor nem tudtam, hogy mi lesz.
2010. okt. 5. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!