Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs bűntudatod, ha lógsz az...

Nincs bűntudatod, ha lógsz az iskolából?

Figyelt kérdés
Én vonattal járok iskolába, ma kétszer is kimentem az állomásra, mindkétszer azt mondták, hogy 1 órát késik a vonat, ezért végül szüleim tanácsára nem mentem ki harmadjára. Nem szoktam ok nélkül hiányozni, de ebben a tanévben ez már a második lógásom (szeptemberben volt az első), és kicsit bűntudatom van. Nem akarok hozzászokni a lógáshoz, mert jövőre ha főiskolás leszek, akkor ezt nem tehetem meg.
2010. jan. 25. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
én sokat lógtam eléggé, most egyetemen is első félévben.(meg is lett az eredménye). nekem az elején volt bűntudatom néha, főleg ha már pofátlanul sokat hiányoztam, de így a végére már teljesen leszartam.
2010. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
nemigazán.. :D
2010. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
nem volt büntudatom, de én egész iskolás éveim allat egyszer lógtam, de elég is volt mer az napi tanulást pótolni kellet ugyhogy nagy hülyeségnek tartotam a lógást
2010. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:D
2010. jan. 25. 14:23
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem is sokat kell majd bepótolni, mert 8 órám lett volna:S
2010. jan. 25. 14:25
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Totál nem volt középsuliban bűntudatom miatta. Amikor csak alkalmam volt lógtam. Nyelvvizsga szünetet vettem ki többször is, beteget szimuláltam, orvosi igazolást hamisítottam, kamuztam.

Sok haszna nincs a sulinak valljuk be. Van pár tárgy aminek van értelme, de minimális. A többi tárgy 1. használhatatlan, 2. hazug dogma a 90%-uk. A suli többet árt mint használ.


Fősulin teheted csak meg igazán hogy lógsz. Érdemes is kihasználni.

2010. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Én annyit lógtam a sulikból amennyit max lehetett, néha meg kicsit többet is, de csak okosan, hogy ne dobjanak ki. Bűntudatom nem sok volt, de néha tényleg nehéz volt pótolni az anyagot. Volt mikor csak leírtam, volt amikor lefénymásoltam az osztálytársaim irományait, de olyan is volt, hogy nem bírtam elolvasni amiket írtak :)
2010. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
utolsónak igaza van, többet árt mint használ....
2010. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy van:D Nekik kellene hogy legyen amiért ilyen xar az oktatási rendszer.


Amúgy mikor eleinte lógtam kicsit bűntudatom volt, de azért mert 8.os voltam és ott még nem szokás lógni(nálunk legalábbis nem volt az). De jobban féltem inkább attól hogy lebukok.

2010. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy van! Mi foleg az elso óráról szoktunk lógni, elmegyunk kávéra vagy vmi, ha nem esik jól bemenni suliba vagy fáradtak vagyunk, esetleg elso órán írunk dolgozatot... de mindig bemegyunk második órára mert unalmas lenne itthon egész nap..
2010. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!